AT44 10 TH şarjör dönmüyor

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar tüfeğimi satıcam yatıyordu uzun zamandır çıkarttım denemek için bir kaç atış yaptım ilk atıştan sonra baktım hedefi vurmuyo dedim gücü bitti heral :) sonra fark ettim ilk pelletten sonra hiçbirini atmamış meger şarjör dönmüyo bunu servise göndermeden nasıl hallederim ?

YA KÜLE DÖNÜŞÜCEKSİN YADA GÜLE

• at44 yazan orada 2 videlı bir kapak var eğer ki mekanik açıdan kendinize güveniyorsanız oradaki düzenek basit orayı açıp bakabilkirsiniz bir tel vardı yanlış hatırlamıyorsam o yerinden çıkmış olabilir ben ilk aldığımda yaşamıştım belki kargoda sarsıntıda filan olmuştur diye düşündüm merak edip açtığımda yapmıştım

Hatsan At44 - 10 Wx L&W Long - 5.58o ;tacli#

• Bahsedilen kapağı sökerken dikkatli olun içinde yayla sıkıştırılmış bir düzenek var. Kapağı kaldırınca yay boşa düşüp düzeneği dışarı fırlatabilir. Toplarken sıkıntı yaşayabilirsiniz.