Hatsan Dominatör 200w

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar atıcılığa çok meraklıyımdır küçüklüğümden beri..Gecenlerde bi bakim diye girdiğim av marketten hatsan dominatör 200w aldım..
    Genel anlamda memnunum sadce dürbünsüz 4.5 kilo olması 100 atıştan sonra yormaya başlıyor..
    Bu silahı kullanmıs arkadaşlardan bilgi istiyorum dürbün,kullanış vs şeyler hakkında ...

Yönetici Not'u : AirgunTürk forumuna hoşgeldiniz. Lütfen kendinizi TANIŞALIM başlığı altında tanıtınız ve profil bilgilerinizi tamamlayınız. Lütfen forum kurallarını okuyunuz.

• Bende de aynı tüfek den var üzerinde gelen optima dürbün le kullanıyorum gayet stabil ancak damgası olmuyor

Hatsan at44 tactical 5,5
    Hatsan Dominatör 200s 5,5 (van'a gitti)
    Walter cp88 competition 4,5 (özlemedim desem yalan olur)
    Zoraki hp1 ultra 4,5

• el-nino kardeşim damga nedir bilmiyorum..Ne zamandır kullanıyorsun ? Ben daha en 300 atıs falan yaptım..üstünde verdiği dürbünü almadım

• yatagun dampa demek istedimde telefondan yazınca damga yazmış daha once tek parca ayakla denemiştim tepmesi az diye ancak dürbün oynayınca dampa taktım fazla fırsatım olmayınca 500 atış civarı yaptım ancak profesyonelce hazırlıklı olarak değil amatörce

Hatsan at44 tactical 5,5
    Hatsan Dominatör 200s 5,5 (van'a gitti)
    Walter cp88 competition 4,5 (özlemedim desem yalan olur)
    Zoraki hp1 ultra 4,5

• Benimde istediğim bir silahtı ancak 5.5mm gücü biraz düşük geldi, o yüzden tercihimi gamodan yana kullandım, çok güçlü magnum sınıfı olmayan yaylılarda tek parça ayak ve markalı bir dürbünle problem yaşamadan atış yapabilirsiniz

• kilgor kardeşim 5.5 içi 245 m/s (800 fps) pek az sayılmaz ...
    Gamo bende düşündümde fazla araştırma yapamadım bakmaya diye gittim aldım çıktım :D