Zoraki HP-01 Ultra- Red Dot ile 37 metreden

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Zoraki HP-01 Ultra ,177

Red Dot

JSB Exact RS 7.33gr

Atışlar oturarak destekli, 2 pompa ile 37 metreden yapıldı.

Atıştan dönmeden önce grupman deneyeyim dedim. Tek denediğim grupman. Başka denesem belki daha iyileri çıkardı.

[Resim Engellendi: http://img832.imageshack.us/img832/184/l9nq.jpg]

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen clumephi ().

• Teşekkür ederim. Ben red dot ile daha dağınık çıkar diye düşünüyordum açıkçası.

• 37 metreden 2 pompa ile genellikle soda sisesini kiramadi. Yuksek grainli pellet, 3-4 pompa ile siseleri kirardi diye dusunuyorum. Ne yaparim da kirarim diye ugrasmadim acikcasi. Siseyi devirmesi yetti.

• 37 metreden 2 pompa ile genellikle soda sisesini kiramadi. Yuksek grainli pellet, 3-4 pompa ile siseleri kirardi diye dusunuyorum. Ne yaparim da kirarim diye ugrasmadim acikcasi. Siseyi devirmesi yetti.

7.33 gr pellet ile soda şişeşini 30 metreden kütür kütür indirdim. şişeye dik açıyla denk getirememiş olabilirsiniz 37 den de kıracağını tahmin ediyorum. 40 metreden 3mm kontrplak deliyor birde. dikkat sunta mdf demiyorum kontrplak.

• Atışlarınız gayet başarılı tebrikler... Bendeki model light olmasına rağmen 45 metreden red dot ile yaptığım atışlarda şişeleri kırabiliyor. Daha uzağında şişe kırma deneyiminde bulunmadım. Gerçi kırılganlık şişeden şişeye değişir bence. 45 metreye attığım şişeler 50 cl. lik buzlu camlı boş şişelerdi. Saygılar.

• Hem tabancayla hemde reddot dürbün deyil bence gayet gayet güzel gurup tebrikler.

Torun 5,5 hediye edildi
    Kral safari magnum 6,35 hediye edildi
    Hatsan mod 70 quatro sas 6,35 satıldı
    Retay Troy 100x 4,5 : satıldı
    Samyang Sumatra 500 6,35 :thumbup: f;s;s
    Çatüs 36 cal 7+1 g;$i
    Çatüs 36 cal 7+1 ;tufey#

• Mesaj yazan herkese teşekkür ederim.

2 pompa ile soda şişelerini kırdığı da oldu tabi ki; ama çoğunlukla kıramadı. Diğer arkadaşların tecrübelerine göre kıramamasını Zoraki' ye değil, bana ya da şişelere bağlayalım o zaman. :)