Remington Am77 ve Crosman 2100 Alinir mi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Öncelikle Merhabalar.

İnternette araştırma yaparken bu iki tüfekle karşılaştım baktımki forumumuzda da kullananlar var. Genel yorum güçsüz oldukları yönünde ama isabetleri çok övülüyor. Bildiğim kadarıyla iki modeli de crosman üretiyor ve ya ürettiriyor. Benim sorum şu acaba bu tüfekler arasında fark var mıdır? Varsa nelerdir? Alınacak olursa hangisi tercih edilmeli? Şimdiden teşekkürler g;$i

Crosman m4-177&bsa sniper 3-9*40&gamo match

Elbet bir gun benim olacak (Daystate Huntsman Classic .22)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen M.Özdemir ().

• Ben de ev içerisinde 5-10 metrelerde çalışmak için almayı düşünüyorum. Evde magnum yaylı sıkıntı oluyor (ses ve tahribat açısından). Ayrıca cok da güzel modlanabilen bir tüfek.

• Multi - pump tüfek düşünüyorsanız .Daisy 953 Target Pro'yu da bir inceleyin derim.

Diana Mod 52 - Yatagun Dampa - Diana 4-16 AO

• Multi - pump tüfek düşünüyorsanız .Daisy 953 Target Pro'yu da bir inceleyin derim.

Onuda araştırdım ama pek bilgi göremedim sizin kullanma imkanınız olduysa biraz bilgi verebilir misiniz?

Düzeltme:Şimdi pyramydair de baktım özelliklerine 500 fps diyo. Crosmanlar 755 fps. Bu yüzden crosman daha yakın sanırım

Crosman m4-177&bsa sniper 3-9*40&gamo match

Elbet bir gun benim olacak (Daystate Huntsman Classic .22)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen M.Özdemir ().