istanbulda bildiğiniz tüfek tamircisi varmı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • değerli abilerim uzun zaman dan beri kullandığım üzümlü süper pozenin kundağındaki kurma dili kırıldı tüfeği kırarken iğneleri içine çekmiyo artık bilirsiniz 1 santim kadar boyu var yaptıracağımı bildiğiniz istanbul avrupa yakasında bi yer varmı ilgilenen herkese teşekkürler

• değerli abilerim uzun zaman dan beri kullandığım üzümlü süper pozenin kundağındaki kurma dili kırıldı tüfeği kırarken iğneleri içine çekmiyo artık bilirsiniz 1 santim kadar boyu var yaptıracağımı bildiğiniz istanbul avrupa yakasında bi yer varmı ilgilenen herkese teşekkürler

Mercan yokuşuna çıkmadan herhangibir esnafa "Tüfekçi Ahmet"i sor yerini tarif edemem ara sokaklarda :) Kendisine güvenebilirsin, ünü yayılmış bir tüfek tamircisi...

Akkar Apache Bronze 12ga 47 cm slug semi-auto
    Yıldız SPZ ME 12 ga superpoze
    Huğlu 12 ga. 7+1 semi auto + Tasko 1x40 RedDot
    Torun 20 ga. superpoze
    Artemis 36 ga. superpoze
    MKE 12 ga. çifte (Kırıkkale Efsanesi)
    Beretta 16 ga. tekkırma
    Optima 550 Magnum airgun + Optima 3-9x32

• emin önü taraflarındanmı gireyim yoksa beyazıt tarafındanmı geçenlerde sordumda burda vardıda kapattı dediler mercanın içindeymiş acaba onumu söylüyosun yakın zaman larda görüştünmü adamla acaba basit bir işi var tüfeğin cevabın için teşekkürler

• emin önü taraflarındanmı gireyim yoksa beyazıt tarafındanmı geçenlerde sordumda burda vardıda kapattı dediler mercanın içindeymiş acaba onumu söylüyosun yakın zaman larda görüştünmü adamla acaba basit bir işi var tüfeğin cevabın için teşekkürler

Eminönünden gir daha yakın. Hatta mangal vb. satan dükkankar var 2-3 tane yanyana, onların bir arka sokağı olması lazım. En son 1 ay önce ordaydım bende bir aksesuar taktırmıştım. Herhangi bir av bayii tarif eder zaten yeri.

Akkar Apache Bronze 12ga 47 cm slug semi-auto
    Yıldız SPZ ME 12 ga superpoze
    Huğlu 12 ga. 7+1 semi auto + Tasko 1x40 RedDot
    Torun 20 ga. superpoze
    Artemis 36 ga. superpoze
    MKE 12 ga. çifte (Kırıkkale Efsanesi)
    Beretta 16 ga. tekkırma
    Optima 550 Magnum airgun + Optima 3-9x32

• ilginiz için teşekkürler yarın uğruyacam dediğiniz yere iyi akşamlar

• arkadşım tüfek tamiri yaptırıcaksan bence üsküdar bağlarbaşında etem uçar uçar av pazarı ben sana orayı tavsiye ederim çünkü yivli yivsiz tüfek konusunda tek kelimeyle mükemmel kendi yivli tüfeğimde bir jarjöür problemi oldu hemen halleti internet sitesi uçar av pazarı ......