Yeni tüfeğim " HW 97 K "

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • gerçekten güzel bir tufek nede olsa usta tufeğı güzel bır tufek alıms gule gule kullan

• Elinize sağlık,çok güzel bir çalışma ;d;

videosu çok hoş olmuş bayıldım :) elinize sağlık

video çok güzel olmuş ellerinize sağlık

hayırlı olsun

ellerinize sağlık süper olmuş x;.z

Beğenmenize sevindim, çok teşekkür ederim.
    Şu aralar kafamda kurguladığım son derece action, değişken müzikli, havalı silah klibi var. Bu nu çekebilmek için 1-2 kişiye daha ihtiyacım var. Heralde buluşma günlerinden birinde olacak bu iş. Camiaya çok şık bir klip kazandırmak istiyorum.
    Atın Sağlıcakla...

• güle güle kullan

Az önce atıştan geldim, güle güle kullandım yani. Güzel bi dürbün ayarından sonra 35 - 40 ve 45 metrelerde şişeler kırdım. Tüfeğimi çok sevdim yahu.
    İşlerin rast gitsin İlker abi. Mükemmel tüfek sattın bana.

• beğendiğine sevindim güle güle kullan ,revo incelemem bitsin onuda sana satıcam :thumbup::thumbup:

• beğendiğine sevindim güle güle kullan ,revo incelemem bitsin onuda sana satıcam :thumbup::thumbup:

Abi revo'ya sahip olursam poligonlardan, atış alanlarından başka yere gitmem. İşe de gitmem. Eve de gitmem. Asosyal olurum. Dağ bayır ateşlerim makinayı. Vurduğum şişe, teneke kutularla beslenirim. :)

• alah kazasızbelasız kulanmayı nasib edsin inşallah kundağı bile cizilmez

• hayırlı olsun ayrıca bayıldım bu klibe profesyonel işine benziyor nasıl yapıyorsunuz ? :D ;tese;kkur

Teşekkürler, Edius 3.0 İsimli montaj programı ve Photoshop desteğiyle yapıyorum.