mod99 + dürbün + dampa bermuda şeytan üçgeni :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hayırlı akşamlar arkadaşlar
    sizlerden biraz bilgi almak istiyorum; sıfır mod99 la 250 adet 15.43 gr pellet ve yaklaşık 150 200 e yakında ince mehmetin ucuz pelletlerinden atmış bulunmaktayım, şuandan itibaren yatagun dampa ile dürbünü kullanmaya başlasam sorun olurmu yoksa bi 500 pellet daha atmalı mıyım ?

Retay 135 x
    Mod 99 -- Optima 3-9x32 -- SportsMatch DM60 Dampa
    At 44 W-10 Bushnell Banner Dusk & Dawn 6-24x50 Hatsan Pompa Ghost Moderatör

• hayırlı akşamlar arkadaşlar
    sizlerden biraz bilgi almak istiyorum; sıfır mod99 la 250 adet 15.43 gr pellet ve yaklaşık 150 200 e yakında ince mehmetin ucuz pelletlerinden atmış bulunmaktayım, şuandan itibaren yatagun dampa ile dürbünü kullanmaya başlasam sorun olurmu yoksa bi 500 pellet daha atmalı mıyım ?

Sonunda Hatsan'dan yana karar kıldın demek:D

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• mod 99 da dm60 dampamı kullandım hawke durbunum vardı o zamanlar.
    20 metreye nokta atısı yapıyordum. tam nokta olmasa bıle delıklerı teget oluyordu . sattım o tufegımı pısmanım sımdı.. gule gule kullan

hatsan mod 125 CAMO .177 (kalıbına göre dürbün arıyorduk en sonunda biz yaptık )

İNANIYORSANIZ SATEN İŞ BİTMİŞTİR...

• Mod 99 orta karar isabetli bi silah kim ne derse desin :) kullanıp memnun olmayan az onlarda ya pcp sevdalısı yada diana gbi üstün markaları kullanmış kişiler. ;tacli#

[Hatsan Mod 99 LE (.22)] + Optima 3*9x-32

Jsb Exact Jumbo RS 13.43 gr :thumbup: