20 Nisan Pazar Anadolu Yakası buluşması.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Alıntı sahibi "cahitkeskin"

Ecyad kardeş buluşmayı gerçekleştirelim. Soda şişelerini birktiriyorum. Bi torba doldu şimdiden :)
    Patlatalım onları...

Alıntı sahibi "ecyad"
    tamam abi ama bu hafta olmayabilir...önümüzdeki hafta kesin atışa gideriz...bende baya kutu kola ile pet şişe biriktirdim...yanlız yer lazım şimdi bize nereye gideceğiz...

Ecyad'la anadolu yakasında nerede buluşacağımıza karar veremedik. Bize fikir verebilecek ve gelmek isteyen arkadaşlar buraya yazın. Umarım güzel biryerde buluşabiliriz.
    Soda şişelerim 2 poşeti doldurdu.

• abi şuanda aklıma biryer gelmiyor...malum heryerde amcalar var sıkıntı yaratıyorlar genelde...benim aklımda kayışdağı var ama malum...sizlerde aklınıza biryer gelirse söyleyin daha bir hafta var buluşmaya...ama abi sen şimdi sabırsızlanıyorsundur.. ;şrofls;.;tufey#;keyf;