20/NİSAN/2008 AYAZAĞA BULUŞMASI

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • cahit hocam tebrikler. film afişi gibi olmuş. sen bu işi hakkaten güzel yapıyorsun. Büyük buluşmanın duyurusuda böyle afişli olsun? :)

webley patriot 5.5

• Bu jön Cahit beymi?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• cahit abi fotonun kenarlarındada kim ne iş yapmışsa yazmışsın...hani hızlı hani ben ;şrofls;.;lol;;rofl.; ...

• cahit hocam tebrikler. film afişi gibi olmuş. sen bu işi hakkaten güzel yapıyorsun. Büyük buluşmanın duyurusuda böyle afişli olsun? :)

Teşekkür ederim, bittikten sonra bende beğendim.

Bu jön Cahit beymi?

Estağfurullah, Jön değilde kafada bi avuç jöle var, sizi yanıltmasın :)

Ancak gücendim he
    Afişe benim resmimi koysaydın ız daha popüler olurdu ;şrofls;.

Hocam ayıp ettin, yolla bi fotonu elimden geldiğince sanada bi çalışma yapayım.

• cahit abi fotonun kenarlarındada kim ne iş yapmışsa yazmışsın...hani hızlı hani ben ;şrofls;.;lol;;rofl.; ...

Çok hızlı olduğu için görünmüyor malum kişi, sen ise bana o gün çekilen fotonu yolla, özel bişey yapayım.

• Hocam ayıp ettin, yolla bi fotonu elimden geldiğince sanada bi çalışma yapayım.

Yanlış anlama hocam
    Etrafımdakiler son derece Brad Pitte benzetiyorlar beni o açıdan
    Hatta daha bile etkileyiciymişim.Baştan bende hayret ettim ama evde diikatli bakınca aynaya bende farkettim gerçeği
    Hakketten sağ kulak memem aynı bradin sağ kulak memesi yahu bu kadar olur.Bereket burnum Tom Cruise a benziyor yoksa hepten ikiz gibi olucaktık Brad pittlen ;kihhik,;kihhik,;kihhik,

• Yanlış anlama hocam
    Etrafımdakiler son derece Brad Pitte benzetiyorlar beni o açıdan
    Hatta daha bile etkileyiciymişim.Baştan bende hayret ettim ama evde diikatli bakınca aynaya bende farkettim gerçeği
    Hakketten sağ kulak memem aynı bradin sağ kulak memesi yahu bu kadar olur.Bereket burnum Tom Cruise a benziyor yoksa hepten ikiz gibi olucaktık Brad pittlen ;kihhik,;kihhik,;kihhik,

Brad Pitt ve Tom Cruise'a benzediğini düşünmüyorum. Bence onlar sana benziyor. :)

• abi teşekkür ederim emeklerin için...valla tüfeği sattığım için üzülüyorum ama alan arkadaşda çok (arthur)iyi...bu arada slince yazısını türkçe okuyunca güzel oluyor...silince sniper ;şrofls;.;lol;;rofl.;

• zevkinize ve emeğinize sağlık ,kolaylıklar dilerim :thumbup: ben olsam bunları avatar olarak kulanırdım.

• zevkinize ve emeğinize sağlık ,kolaylıklar dilerim :thumbup: ben olsam bunları avatar olarak kulanırdım.

Teşekkür ederim İlker abicim. Senin içinde bir tane yapmak isterim. Hatta şimdi başlıyorum.
    Yaptıkça kendimi geliştirmiş oluyorum. Böyle tek kare çalışmaları neredeyse hiç yapmadım. Ama çok zevkliymiş. Photoshop çok çılgın program.

• Olsun yakınlarda bir buluşma yaw, iyce meraklanmaya başladım...3 haftadır her hafta sonunu sabırsızlıkla bekliom bi atraksyon olacak die ama hep bomba oluyorum. ;şrofls;. ;şrofls;. ;şrofls;. ;şrofls;. ;şrofls;.

One Shot One Hit

• Avatar fikrine katılıyorum :thumbup: ANlaşılan en kısa zaman da yeniden buluşmak gerek..Canı sıkılanlar var aramızda ;kihhik, E hadi sıcaklar iyice bastıracak...

Acil buluşma lazım, bunaldım, sıkıldım ama; geçen Pazar günü 9 yaşındaki kızımla Çamlıca tepesinin tenha yerlerine atışa gittim. Kızıma nasıl atış yapıldığını tarif ettim. İlk başta çok sıkıldı. Çünkü dürbünden kaynağı yaparken göz mesafesini iyi ayarlıyamıyordu. 20-25 dakikalık aşırı sabırlı uğraşım sonucu düzgün kaynak yapmayı öğrendi ve sonuç: 40 metrede yarım soda şişesini tek atış. 30 metrede Onduline parçasına her atışında tam isabet. 40 Metredeki metal direğe her atışında isabet. Direkten gelen çın sesi çok hoşuna gidiyomuş. Hemde dürbünün 9x büyütmesini 3x e getirerek yaptığı atışla. "Kızım niye 3'e getiriyorsun, 9 daha büyük gösteriyo" dediğimde aldığım cevap şok etti. "Baba ben zorlaştırıyorum."
    Atıştan geldikten sonra sürekli atışla ve tüfekle alakalı sorular soruyordu. Yani kızım da virüsü kaptı. Elimden geldiğince kızıma atış yaptırıcam yardım edicem. Belki ileride ülkemizi temsil eder. Ne hayal be.

• neden olmasın. biraz babasına çeti ise eh yandın o zaman ki ne yandın #hims;kihhik,;şrofls;. maşşallahhh cici kıza keyifli atışlar

• Ohoo hanımlar derken çocuklarımızda virusu kaptı ama biz hala evde oturalım. yakında hanımlar bir buluşma düzenlerse hiç şaşırmam.. ;şrofls;.

nerde o günler
    benim hanımda bayağı meraklı
    bundan evvel neden bizde iştirak etmiyoruz diye veryansın ediyordu son buluşma resimlerini görünce bayağı heveslendi
    muhtemelen bundan sonraki ilk aileli buluşmada katılacak