Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Öncelikle iyi aksamlar. Forumda araştırdım fakat bulamadım. Bazı dürbünlerde yakınlaştırma arttıkça mildotlarda aynı oranda büyüyor. Tuka (mustafa) abinin yukon marka bi dürbününde görmüştüm ilk olarak bu özelliği. Bu olayın normal dürbünlere göre bir artısı yada eksisi varmıdır ? Birde ülkemizde satın alabileceğimiz modeller nelerdir. Teşekkürler :)

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• Öncelikle iyi aksamlar. Forumda araştırdım fakat bulamadım. Bazı dürbünlerde yakınlaştırma arttıkça mildotlarda aynı oranda büyüyor. Tuka (mustafa) abinin yukon marka bi dürbününde görmüştüm ilk olarak bu özelliği. Bu olayın normal dürbünlere göre bir artısı yada eksisi varmıdır ? Birde ülkemizde satın alabileceğimiz modeller nelerdir. Teşekkürler :)

Kamuran abinin bir ara sattığı bir dürbün vardı onda bu özellik vardı
    ona da "First Plane" deniliyor Fatih kardeş =)
    artısı eksisi şu mesela 100 metreye atıyorsun 8x zoom da alttan 4. mildota denk geliyo lan hedefi tam göreyim diyorsun 20x zoom a getirdiğinde yine alttan 4. mildotla vurursun =) yoksa normal dürbünlerde bu fark eder aynı yeri vurmazsın =)

konuyu biliyormuş gibi anlattım ama tabiki yanılmış olabilirim düzelten olursa sevinirim =)

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Eyvallah Alperen kardeş :)

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177