97k kurma kolu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkeze hayirli aksamlar yeni aldigim 97 k da pelet yuklerken farkettim kol bostayken saga sola oynuyor biraz bu normalmi acaba saygilar

Hw 97k

• Benim başıma gelmedi şahsen ama normal olmadığı kesin. Uzmanından cevap gelecektir muhakkak :)

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Cvbiniz icin cok sagolun fakat kurma kolu cekilip bosta asaga yukari sallaniyor dogal olarak o esnada hafif saga sola oynuyor kurmal kolu

Hw 97k

• Kurma kolu baglantı noktasındaki pimde yada kolun baglı oldugu yatakta asınma yada yamulma meydana gelebiliyor buda hafif sağa sola oynama yapmaya başlamasına neden oluyor. Zaman içinde kurdukça koldaki oynamada artıyor bir süre sonra kaçınılmaz olarak kurma kolu baglantı noktasından kırılarak elinizde kalıyor. Heleki silahlarda modifiye yay var ise bu süreç daha kısa oluyor.

Bence kafanıza takmadan kullanmaya devam edin elinizdeki tüfek oldukça kaliteli ve sağlam bir tüfek uzun bir süre daha o kol problem çıkarmaz emin olun. İleriki bir zamanda kırıldıgındada değiştirirsiniz.

• cvp için çok sağolun fakat bayadır bu forma kayıtlıyım 97k nın böyle bir zaman aşımıyla kol bağlantısının kırıldığını hiç duymamıştım!kullanan başka üstadlar konuyu değerlwndirirse inanın çok sevinicen gece uyku uyumadım :(

Hw 97k

• Bence dert etmeyin bu kadar dedigim gibi silahiniz cok saglam. Kolda problem meydana gelene kadar binlerce atis yaparsiniz muhtemelen. Malesef bu sorun alttan kurmali tufeklerin hepsinde mevcut, iyi markalarda bile airarms, diana gibi destek noktasi bu parca oldugu icin ve tum guc kurarken bu parcada toplandigindan zamanla problem oluyor. Zaten o parcada problem olana kadar sıkılir satarsiniz tufegi bu yuzden problem etmeyin. Saglam parcayla su an kesinlikle oynamaya kalkmayin derim.

• anlıyorum yok kurcalamam kesinlikle evladiyelik tüfeği 2. elini alamadım ya sen hesap et zaten cnc tornacıyım bir sıkıntı olursa hallederim sorunda yokta işte ben fazla pimpirikliyim heralde böyle kullanıcam sıkılınca teknosman beyinkinin aynısından yapıcam crom cobalttan olur düşünüyorum zaten var bazı teknik resimlerim çok sağol ilgilendiğin için

Hw 97k

• Zaten meslek tornaymis hic endiselenmeyin bence. Parcanin aynisindan cok daha saglam materyalden yaparsiniz. Eldede islersiniz kuyumcu hassasiyeti ile 0 hatali evladiyelik bir parca olur.