hatsan mod 85

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selam arkadaslar aranızda yenıyim. hatsan mod 85. optima 4*20 dürbün ve tüfek kılıfını 185 tl ye aldım sizce nasıl. ayrıca dürbünde clıck ayarı yerınde normal vıda oldugu için sırıflamayı yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkurler.

• ayar yerınde tornavida yerı var ama bı kac atıstan sonra ayar kacıyoo

• Hoşgeldiniz. 185 lira çok uygun gibi geldi bana hayırlı olsun tüfeğiniz. Forumda biraz konulara bakın çok faydalı bilgiler bulacaksınız. Yaylı tüfeklerdeki sarsıntıdan dolayı gelişen tipik dürbün ayarı kaçması sorunu yaşıyorsunuz. Tüfeğinizle 500 atış kadar dürbünsüz yapın yay hafif yumuşayana kadar. Bundan sonra da dampa ayak alırsanız dürbünle kullanabilirsiniz. Dampa olmadan yaylıya dürbün bağlamak sıkıntılıdır.

• cok teşekkurler. pekı yumusaması için yağ temizleme dıye bı olaydan bahsedılıyor o konu hakkında bılgınız varmıı :)