crosman 1088

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese iyi akşamlar. Ev atışları için bir havalı tabanca arıyorum. Hali hazırda bir tüfeğimde var bu nedenle güçsüz evde mobilya vb. zarar vermeyecek bir tabanca arayışına girdim. Ucuz ve zararsız bir şey arıyorum. Bu tabancada aradığım özellikleri taşıyor sanırım. Fakat ev atışına uygun mudur ? Zarar verir mi kapıya duvara ( tabi kapıya duvara sıkmayacağım seken pelletler değdiği zaman zarar verir mi?) Birde sürekli tüp parası vermek sürekli masraf demek. Kurmalı ama o kadar güçlü ve pahalı olmayan silah tipi olan. yada ucuz yollu silah öneriniz varsa dinlemekten zevk duyarım.

Zoraki Hp-01 Light 4.5mm :love:

• sana tavsiyem browning 800 magnum. çok iyi silahtır. bende var çok memnunum.

• Mod 25 le ayni diye biliyorum. Fakat çok ses çıkarıyor . Evde kullanmak için pek uygun olduğunu sanmıyorum.

Zoraki Hp-01 Light 4.5mm :love: