Hatsan Mod 125 Gez Ayarı Hakkında

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu konuyu nereye yazacağımı bulamadım bana en uygun burası gibi geldi neyse...
    Hatsan mod 125 aldım bipodla kuruyorum hedef kağıdının tam ortasına hedef alıyorum ama her defasında başka yeri vuruyor. Gez ayarıyla ayarlamaya çalıştım bi türlü tam ayarlayamadım. Acaba peletlerden mi diye düşünüyorum sizce olabilirmi ?

Hatsan Mod 125
    3-9x32 Optima dürbün

• 5 kutu bitirdim tam oldu diyorum hedefi iyi vuruyor sonra bi atıyorum saçma yerlere gidiyor...
    Dediğiniz gibi dürbün kullanmak şart galiba !
    Bir bunun için illa dampa ayakmı almak lazım yoksa kendi ayakları olur mu ?

Hatsan Mod 125
    3-9x32 Optima dürbün

• sürekli aynı kaynaktan baktığınıza eminmisiniz.. gez, yada arpacık öyle kolay kolay ayarı kaçacak bişey değil bence.

bu arada arpacık namluda gevşek bir halde olabilrmi.. sarsıntıdan oynuyordur belki hafiften..

• Kullandığınız saçmaların markası nedir? Dandik marka kullanıyorsanız dürbünle bile sıfırlamayı sağlıklı yapamazsınız. Saçma kaliteli ise gez ayarı bile iyi olur ki Jsb ya da Hatsan Torpedo saçma kullanın, jet ince mehmet paraşüt saçma kullanıyorsanız onları güvenle çöpe atabilirsiniz, berbatlar çünkü. Hatsan'ın gezleri ve arpacıkları kötü değildir, ayar kaçırmaz.