Galatian 4 Ve Yurdisi Cikis Islemleri ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • herkese merhaba ! öncelikli tercihim uzun mesafede ısabet oranı bunun ıcınde galatian 4 ıle bt65 arasında kaldım bt65 ın fps oranı galatiana gore yuksek ve lw namlulu bu konuda tucrubelı arkadaslara sormak ıstedıgım galatıanda lw namlu varmı ve bu namlular almanyadan ıthal mı gelıyoru yoksa gene hatsandamı ımal edılıyor galatıanlar bır ust model olarak bt65 lerden hada hızlı olmaları gerekmıyormu ıdı ? stabılıte ılı ılgılı sorunları regılatorle cozebılecekken neden daha dusuk fps ? netıce olarak galatıan kafamda daha agır basıyor acaba alırsam hata edermıyim ? bir ikinci sorum ıse yurd dısına cıkıslarda bu sılahlarla ılgılı ne gıbı sıkıntılar olur ? daha once hıc cıkartmadıgım ıcın sorun yasamaktan cekınıyorum malum yurd dısından satın alınan sılahların gumruklerde cıkarttıgı sıkıntılar ortada ! yurd dısına yolcu bereberınde cıkartılan havalı tufekler ıcın uygulanan mevzuat nedır ? cevplarınız ıcın sımdıden tesekkur ederım !

• Galatianlarının tüm modelleri bildiğim kadarı ile lw namlulu.Üst model demek hız demek değildir.Hatsan bu model ile işçiliğini stabilitesini geliştirdi.Yurt dışına çıkarmak yerine yurt dışından almanız daha mantıklı diye düşünüyorum.Hangi ülkeye gitmeyi düşünüyorsunuz.İthal Havalı silah fiyatları komşu ülkelerde %40-50 daha ucuz.Galatian yerine komşulardan 950 euroya cricket alabilirsiniz.Veya 1480 euroya bobcat.

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Galatianlarının tüm modelleri bildiğim kadarı ile lw namlulu.Üst model demek hız demek değildir.Hatsan bu model ile işçiliğini stabilitesini geliştirdi.Yurt dışına çıkarmak yerine yurt dışından almanız daha mantıklı diye düşünüyorum.Hangi ülkeye gitmeyi düşünüyorsunuz.İthal Havalı silah fiyatları komşu ülkelerde %40-50 daha ucuz.Galatian yerine komşulardan 950 euroya cricket alabilirsiniz.Veya 1480 euroya bobcat.

azerbaycana gıtme ıhtımalım yuksek daha oncede bır cok kez gıttım ama hıc bu konularda arastırma yapmadım ! genelde rusya ve guney ulkelerde calıstıgımdan fitay konusunda son 2 yıldır malesef hic bir urunde pek fark olmuyor 5 yıl once rusya turkıyeye oranla 3 te 1 daha ucuzdu simdi neredeyse aynı ve hatta daha pahalı ! sizin demekistedıgınız uretıcı fırma eger 1500 e satıyorsa tabıkı bu ulkelerdede fıyat aynı olur ama tabı bızım memlekette malesef bır tekel yok herkesın bulduguna yaslıyor ! benım asıl kaygım eger trden bir tufek alırsam ve hava alanından cıkaramazsam yıne turkıyede kalıcagından bı sıkıntım olmıcaktı ama eger yurtdısından alırsam ve tr ye sokamassam sorun olucak ! yorumuzun ıcın tesekkur ederım eger gırıs cıkıs meselesını cozersem dedıgınız gıbı yapıcam !

• Dediğim fiyatlar bulgaristan ve yunanistandaki bayi fiyatları.Fabrika fiyatı falan değil.Yaslama konusuna hiç girmeyelim:)

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• herkese merhaba ! öncelikli tercihim uzun mesafede ısabet oranı bunun ıcınde galatian 4 ıle bt65 arasında kaldım bt65 ın fps oranı galatiana gore yuksek ve lw namlulu bu konuda tucrubelı arkadaslara sormak ıstedıgım galatıanda lw namlu varmı ve bu namlular almanyadan ıthal mı gelıyoru yoksa gene hatsandamı ımal edılıyor galatıanlar bır ust model olarak bt65 lerden hada hızlı olmaları gerekmıyormu ıdı ? stabılıte ılı ılgılı sorunları regılatorle cozebılecekken neden daha dusuk fps ? netıce olarak galatıan kafamda daha agır basıyor acaba alırsam hata edermıyim ? bir ikinci sorum ıse yurd dısına cıkıslarda bu sılahlarla ılgılı ne gıbı sıkıntılar olur ? daha once hıc cıkartmadıgım ıcın sorun yasamaktan cekınıyorum malum yurd dısından satın alınan sılahların gumruklerde cıkarttıgı sıkıntılar ortada ! yurd dısına yolcu bereberınde cıkartılan havalı tufekler ıcın uygulanan mevzuat nedır ? cevplarınız ıcın sımdıden tesekkur ederım !

bende galatian 4 var 200 metre civarı serbest atışlar yapma fırsatım oldu..soda şişesi vs...sonuçlar beklediğimden iyi çıktı..bu tüfeği alırsan pişman olmucağına emin olabilirsin..içliklik ve tasarım olarakta diğer hatsanların bır adım onunde bence...

:thumbup: TO BE OR NOT TO BE...!!!! :thumbup:

-Hatsan Factör RC blu

-Hatsan Factör BP FDE + DİSCOVERY 6-24X44 SF+ MODERATÖR

-Hatsan Galatian III + Barska 6-24x50 Ir 2nd mildot Generation Sniper + moderatör

-ASG Dan Wesson 6 Inch Silver
    -Desert Eagle

• arkadaslar ılgınız ve alakanız ıcın tesekkur kararımı verdım ) hatsanı aradım ve bakude bayısı oldugunu ogrendım buradan oraya tufek gonderebılıyorlarsa en kotu bayı vasıtasıyla tekrar turkıyeye sokabılırım ! pcp ye galatıan la girmek istedım cünki hem ekonomık oldugu ıcın hemde hatsandan bır serı koleksıyonum olmasını ıstedıgım ıcındı ! ama dogan arkadasın tavsıyesıne uymak bence daha mantıklı ! kısmetse gittigimde oradakı fiyatları ve markaları sızınle paylasıcam !