HW 100 Namlusu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sitede kayıtlı ERDİNÇ Beyin HW 100 S silahının yeni sahibiyim ve ilk defa HW 100 kullanacağım. HW 100 hakkında övgü dolu sözleri bu silahı kullanan her arkadaştan duymak mümkün, Kalite, Alman mühendisliği, mekanikte son nokta v.b çok şey söylenmiş fakat hiç bir sitede bu silahta kullanılan namlu hakkında bilgi sahibi olamadım. HW 100 de LW namlu mu var? yoksa başka bir namlu mu kullanılıyor. En kaliteli namlunun LW olduğu söyleniyor HW 100 de LW namlu yok ise o zaman HW 100 neden bu kadar isabetli?.

FX ROYAL 400 ++++Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44
    6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı

• Bildiğim kadarıyla HW kendi namlusunu kendi yapıyor.

Daystate AirRanger 25 cal.6.5-24x56 20X sidewinder
    Daystate Air Wolf 22 cal.
    Rapid HM 1000X 25 cal.Hawke 8.5-25x42 20x sidewinder
    Kral Puncher Pro Marine 22 cal. Hawke 6.5-20x42 20x Sidewinder
    Kral Puncher Breaker Marine 22 cal
    Weihrauch Hw 75 .177 cal.
    Walter CP 88 4'' .177 cal.
    Walter CP 88 6'' .177 cal.
    Walter CP 88 6''Nicel .177 cal.
    Walter P 08 .177 cal BB Blowback
    Umarex Colt Peacemaker SAA 45.177 cal.BB
    Drager 6.8 lt 300 bar

• Benim bildigim kadariyla da HW kendi namlusuni kullanmakta. Ayrica lw namludan kat kat daha kaliteli havali ve atesli namlusu ureten onlarca firma var

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Benim bildigim kadariyla da HW kendi namlusuni kullanmakta. Ayrica lw namludan kat kat daha kaliteli havali ve atesli namlusu ureten onlarca firma var

+100 :thumbup: Anschütz,Steyr, Feinwerkbau,FX,CZ vs....

• bsa da kendi namlusunu üretiyormuş daha mı kaliteli acaba.

• Lw sine takmamak lazım namlu değilde silah üreticisin adı yeter. Sitede onlarca grupmanı var. Bu bile başlı başına hw100'ün namlusunun kalitesini açıklar. Tabi bir silah sadece namludan oluşmaz.

8o Hatsan mod 125 sniper

Hatsan bt65 5.5 sb lw bullpup

hw97k g;$i

• hw 100 ün 6 yıv 6set olan silahlarında kullandığı namluyu ureten firma almanyada 2. dunya savaşına kadar dunyanın en kaliteli silahlarını üreten bir firma,bu firma 2.dünya savaşından sonra silah uretimini durdurup sadece ateşli ve havalı olmak üzere çok kaliteli namlular üretmiş bir firmadır,bu firma dunyanın önde gelen silah üreticilerine sadece namlu uretmektedir,firmanın ismini hatırlıyamıyorum,

ben hw 100 ün her iki silahını da kullandım 5.52 paletle( ceket namlu ve diğeri)isabette hiç bir fark yok,kalite zaten çok iyi.

• bsa da kendi namlusunu üretiyormuş daha mı kaliteli acaba.

BSA çok kaliteli dövme namlular üretiyordu, ama GAMO'ya satıldıktan sonra ne oldu bilmiyorum.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png