04-Mayıs-2008 AnkaraTeam Field Target ( FT) Yarışması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • eğer haftaya pazar olursa ben bi ayar çekebilirim ama bu hafta olursa zor, neyse cumartesi buluşunca detaylı olarak görüşürüz artık.

bu arada Teknosman abi İlhami TÜTEK ismini gördüm acaba Serdar Plastik İlhami TÜTEK mi kendisi ?(

evet Serdar.Doğrudur.Tanışıyormusunuz.?Benim 30 yıllık arkadaşımdır.

A Takımı Üyesi

• Evet tanışırız kendisiyle en son Pazar günü görüştük , iyi bir müşterimizdir kendisi , ama ilhami beyin böyle bir hobisi olduğunu bilmiyordum ^^

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Evet tanışırız kendisiyle en son Pazar günü görüştük , iyi bir müşterimizdir kendisi , ama ilhami beyin böyle bir hobisi olduğunu bilmiyordum ^^

Serdar, onun böyle hobisi yok,onun hobisi balık tutmaktır.ama tabiatı sever. katılmak istermisin diye sorunca olur dedi.amaç birlikte hoşca vakit geçirmek, iş ve hayat stresinden 1 günlüğünede olsa uzaklaşmak,dinlenmek ,değişiklik yaşamak.Biz birlikte zaman zaman kaçarız bir yerlere..belli olmaz Hoşuna giderse sürekli katılımcı olabilir.Kendi ve cocuklarının evleri senin bölgen dahilinde arsa yatırımıda yapıyor o bölgelere.sevilen iyi ve dürüst bir insandır.

A Takımı Üyesi

• İnşallah ilhami bey aramıza sürekli katılır , forumdaki arkadaşlarında kendisini seveceğinden şüphem yok. Laf aramızda yatırımlarının %90 danışmanlığını biz yaparız ^^

AA S410 5,5

• Bugün gene yoğun bir koşturma temposu yaşadım...

Yurtici kargodan aradılar paketiniz var diye... İlker beyin gönderdiği kargo sanırım geldi dedim kendi kendime ve bir koşu kargoyaaaa...

[Resim Engellendi: http://img134.imageshack.us/img134/553/fotoraf0059wz6.jpg]

İştee bizim beklenen pakettttt.....

Sonra koştur koştur sprey boya almaya gittim ve gerekli işlemleri yapmak için ön hazırlığımı tamamladım...

Boyanmadan önceki garibanlarımız..

[Resim Engellendi: http://img134.imageshack.us/img134/8721/fotoraf0060jh8.jpg]

Boyandıktan sonraaa ... ;şrofls;.

Başlarına pazar günü neler gelebileceğini biliyor olmalılar...

[Resim Engellendi: http://img134.imageshack.us/img134/7370/fotoraf0069bt6.jpg]

• helal Mustafa süpersin,
    spray boyaları getir bizim külüstürleride boyayalım yarışmadan önce.

Termopl'e de binlerce teşekkürler ;d;

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Daha sonra günün anlamını arttırmak adına Mustafa Abinin bilgisi ve sponsorluğunda brandamızı yaptırmak için gene yollara düştümmm.. ;dance;

Hemen bir kaç çizim yaptırdıktan sonra en beğendiğimi Mustafa abiyi arayarak kendisine mail olarak gönderdim... Onay aldıktan sonraaaaa....

[Resim Engellendi: http://img134.imageshack.us/img134/1323/fotoraf0061ck1.jpg]

[Resim Engellendi: http://img134.imageshack.us/img134/3763/fotoraf0062qe7.jpg]

[Resim Engellendi: http://img147.imageshack.us/img147/5513/fotoraf0064ab2.jpg]

[Resim Engellendi: http://img147.imageshack.us/img147/7015/fotoraf0065zk0.jpg]

[Resim Engellendi: http://img147.imageshack.us/img147/1104/fotoraf0067sp2.jpg]

[Resim Engellendi: http://img134.imageshack.us/img134/1743/fotoraf0068hw1.jpg]

Bugunki maceraa bitttiiiii....

Son birşey kaldı...onuda yarın hallettim mi... organizasyon bitmiş olacakkkk...

• helal Mustafa süpersin,
    spray boyaları getir bizim külüstürleride boyayalım yarışmadan önce.

Termopl'e de binlerce teşekkürler ;d;

Saolasın Erdem.. Ufak bir iki işin dışında pek birşeyimiz kalmadı pazar günü için....

Termopl'e takrar yardımıcı olduğu için teşekkür ediyorum Ankara Grubu adına...

Bu arada gördüğünüz branda yaklaşık 3 m uzunluğundaaa :)

• helal olsun bu adam çok koşmuş, çok çalışmış , hepinize keyifli atışlar dilerim

• helal olsun bu adam çok koşmuş, çok çalışmış , hepinize keyifli atışlar dilerim

Herşey hem sesimizi duyurmak adına bu sporun gazetelerde okuduğumuz cahillerin yaptığı ( İnsanlara balkondan sıkan... ) bir olay olmadığını birazcık olsun buradan duyurmak, forum adına ve ankarateam adına güzel şeylerinde istenildiğinde başarılabildiğinide bir nevi ispatlamak...

Acıkcası harbiden koşturmaktan akşamları baya yorgun oluyorum.... Bu arada neredeyse toplamda 600 km yol yapmışım ( koşturmalarım başladığından bu yana )..... hehehehee

• Denilebilecek tek birşey var

HELAL OLSUN SANA MUSTAFA ;d;

Bu arada maddi manevi desteklerini esirgemeyen Mustafa Serdar,Termopl ve bilmediklerim varsa onların da hepsine Ankara ekibi olarak teşekkür ederiz.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Arkadaşlar lütfen kuralları iyi okuyalım.. Tüm kurallar harfi harfine, yarışmanın adil, sıhhatli ve güvenli bir biçimde gerçekleşmesi için uyalım lütfen...

Kesinlikle emniyet şeridinin önüne ve kapılara yarışmacı ve hakemlerden başkası geçmeyecek..

Şimdi bazı eksiklerimiz var... Katılımcı arkadaşlarda ola varsa getirebilirler mi?

- Katlanabilir bir masa ( olan varsa ben getırırım desın lutfen )

- Kucuk tabureler getırmeyı unutmayın....

Bende bu ıkı nesneden malesef yok.. olsada zaten arabada hiç yer yok :)

----------------------------------------------------------------------------------

Yarışmamız 3 kapı ve 10 adet hedeften oluşacaktır...

Baştada dediğimiz gibi 10 hedefe toplam 20 atış yapılacaktır..

Yarışma PCP ve Pistonlu olmak üzere iki kategoride yapılacaktır... Pcp si olan arkadaşlar isterlerse iki kategoridede yarışabilirler. ( ama kendi pistonlu silahları ile )

Atışlarda zorunlu atışların gerçekleşeceği hedefe zorunlu atış için belirlenen pozisyonda atış gerçekleştirilecektir. Diğer hedeflerde zorunlu bir atış pozisyonu verilmemiş ise serbets atış yapıbaliecektir. Atıcı istediği posizyonda atışını gerçekleştirebilir.Serbest atışlarda yere uzanarak atış yarış komitesi tarafından yasaklanmıştır.

Serbest atışlarda atıcı :

Ayakta,
    Çömelerek
    Otururarak Atış yapacaktır.

Lütfen eksiklerimiz varsa ekleyin....Görüş belirtin....

• katlanabilir masa+tabure sıfırlama ve dürbün kontrolü için kullanacağız ve idman yerinde duracak,

.

ankarateam.png

• Aklım bir karış havada :) Bir iki ayrıntıdan da bahsetmek istiyorum...

Bilindiği üzere yarışmada 3 kapı ve 10 hedef olacağı söylenmişti...

Yarışmada zaman sınırlamasıda mevcuttur.

Birinci kapıda 3 hedef bulunmakta zaman : 3+1 toplam 4 dakika....
    İkinci kapıda 4 hedef bulunmakta zaman : 4+1 toplam 5 dakika....
    Üçüncü kapıda 3 hedef bulunmakta zaman : 3+1 toplam 4 dakika....

Atıcılar her kapıda bu süreleri aşamazlar ve bu süre zaarfında atışlarını bitirmek zorudadırlar....

---------------------------------------------------------------------------------------------

Gelelim programa.....

Yarışma başlangıç saati : 10:00

İlk etap ilk 10 atış başlangıç ve bitiş saati : 10:00 - 12:00

Öğle arası ve yemek molası : 12:00 - 13:00

İkinci etap 10 atış başlangıç ve bitiş saati : 13:00 - 15:00

Ödül töreni ise saat 15:00 - 16:00 olarak belirlenmiştir.

--------------------------------------------------------------------

Öncelikle Teknosman abimize buradan da teşekkür etmek istiyorum. Kendisi pazar sabahı Engin ( Enduro ) ile birlikte erkenden benimle buluşup atış alanın güvenliği,serbest atış sahasının düzenlenmesi, atış yerlerinin seçilmesi ve hedeflerin yerleştirilmesi konusunda desteklediği için. ( Bu arada meraklanmayın ben dahil kimse atış hedeflerinin mesafelerini bilmiyor ve bilemeyecek . )

Bana ulaşıp Mustafa o kadar koşturuyorsun bu olayda bizimde tuzumuz olsun. Bende maddi - Manevi yardıma hazırım demesi sonrasında. Bu samimi ve içten abimize bir sıkıntımı dile getirdim ve saolsun beni dinledikten sonra.

Üzerimdeki büyük yüklerden birisi olan öğle yemeği konusunda :

-Mustafa Dert etme o konuyu ben üstleneceğim, bende mangal var sen abi şu şu de ben yaparım diyerek, yükümün büyük kısmınıda aldığı için.

Hiç tereddüt etmeden isteklerime tamam ben halledeceğim sen işin orasını bana bırak diyerek ayrıca beni yüreklendirdiği için...

Forum ve AnkaraTeam adına herkezin huzurunda TEŞEKKÜRÜ Borç bilirim.

• 1-) Başta gmby ( gameboy) ;rofl.; olmak üzere yarışmanın Ankarada olmasına rağmen tüm Türkiye çapında destek olan herkeze teşekkür etmek istiyuorum. ;d;
    2-) İnşallah pazar günü hava muhalefeti yüzünden bir aksilik ile karşılaşmayız ( Hava yağışlı gözüküyor) :!:
    3-) herhangi bir basın mensubu tanıdığı olan varsa ( benim yok ) davet edip basında bu yarışmaının yer almasını sağlasak nasıl olu? mesela Hürrüyet gazetesi Ankara Eki gibi... ;grin;
    4-) tekrar ediyorum inşallah bi aksaklık olmaz...( Biraz hasta gibiyim kendime dikkat ediyorum yatıp kalmayayım diye ) 8|?(;(

ankarateam.png[color=#0000ff]

• tarih kesin olarak bellimi bende katılmayı çok istiyorum ama , izin günüme uymuyor. eğer bi sonraki hafta olursa ancak katılırım, veya cumartesi olursa ;(

AA S410 5,5

• Bu arada yarışmaya misafir getirebilirmiyiz? Kız arkadaşımı davet etmeyi düşünüyorum...

ankarateam.png[color=#0000ff]

• Muhteşem Mustafa herşey için emeği geçen herkeze teşekkür ederim.İstanbul a gidiyorum bu nedenle gelemiyorum ne yapalım inşallah başka sefere ;#^+.;#^+.;#^+.;#^+.;#^+.;#^+.;#^+.;#^+.X(X(

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• Bu arada yarışmaya misafir getirebilirmiyiz? Kız arkadaşımı davet etmeyi düşünüyorum...

keyif alan ve alacak herkez buyursun, hoşgelsin.

.

ankarateam.png

• kesin tarih ne zaman?

AA S410 5,5