hw100 dürbün ayağı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bushnell 15x50 elite dürbün aldım fakat hw100 e dürbün ayaklarını taktım fakat dürbün namluya değiyor bu dürbüne uygun ayak nerden alabilirim ...selamlar

• Kaliteli bir şey istiyorsanız katresu / yatagan ı bekleyebilirsiniz. Aynı kaliteyi daha pahalıya mal ederim, sabredemem derseniz de opticwarehouse.co.uk. "sportmatch" ayakları tavsiye ederim.

Alacağınız ayak da high olmalı ve dürbünün kaç mm lik bir boru (tube 1" : 25,4 mm veya 30 mm) kalınlığa sahipse de ona göre sipariş vermelisiniz.

• teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için ...hw100 lerde 50 metre atış yaparken tüpün ayarını kısabiliyormuyuz idareli kullanmak için

• HW100 orjinalinde AA410 lardaki gibi bir kısma aparatı mevcut değildir ,sitedeki HW100 le alakalı modifiye başlıklarını incelersen arka kapağa açılacak oval bir delikle çekiç yayına ayar çekebilirsin .kolaylıklar dilerim

• katresu / yatagan ne zaman hizmete giriyo abi merak ettim bak ne zamandan beri adın da n söz ediliyo ama açılıcakmı kim acıyo nedir nerdedir mağazamıdır hiçbir bilgim yok anlatsanızda merak idersek ayrıca açanada hayırlı olsun