Stoeger Atac Suppresor

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Vortex 125 hakkında azda olsa bi bilgi edinebildik. Steoger atac alan arkadaşların da yorumlar ini sabirsizkla bekliyoruz.

HATSAN AT44 TH 10
    VECTOR OPTİC 10X40-50 SFB
    WEBLEY TRİ PUMP

Sen onu kırmamak için yanlişlarini söylemezsin,
    O kendini mükemmel zanneder.

• Merhabalar.geçen hafta aksu av,dan atac satın aldım.eski tüfeğim x20 supresor idi.buna kıyas ile daha zor kuruluyor daha ağar ancak üzerinde gelen dürbün harika.isabet oranı,da bence daha iyi.ilerleyen günlerde daha detaylı inceleme ve foto ekleyeceğim teşekkürler

Ve herkes birgün ettiğini bulur

kalibrgun cricker 5.5mm

• Sabırsızlıkla bekliyoruz...

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)

• ya arkadaşlar yokmu ataç hamkında kullananları söyleyeceği ona göre bizde bir karar verip alacaz kullanıcılar lütfen yazsın

• Aksu avdan sparisi verdim bu gun icinde elimde olacak nasipse bol bol resim paylasirim. İlk tüfegim olacak insallah memnun kalirim. Bu arada satici firma cok ilgili ve anlayisliydi buradan tesekkür ederim

• Konu hortlamış :) o zaman yazayım 5.5 mm kullanıyorum gayet memnunum isabeti gayet güzel gücü tatminkar tavsiye edebileceğim bir tüfek..