Gamo servis ve yedek parça

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar forumda aradım ama net bir cevap bulamadım, Gamo Cfx için yay,keçe ve Oring bulmam gerekiyor aceba yedek parça alabileceğim bir servis varmı?

• ideal avi bir ara onlar getiriyor diye biliyorum mutlaka yardimci olacaklardir.

Merkez:Büyük saat Civarı 4 Sk. No: 10 -12 Seyhan /ADANA
    Tlf: +90 (322) 351 97 43 - 351 93 55
    Fax : +90 (322) 352 01 39
    E-mail: idealav@idealav.com.tr

Fabrika :Cevdediye Beldesi Cumhuriyet Mahallesi okul Sokak No:1-2 Osmaniye - Türkiye

Bir İbrahim kavgası...rocketlauncher.gif

• Teşekkürler pazartesi günü arayayım , inşallah yedek parça olarak yardımcı olurlar.

• Bu gün İdeal avı aradım tüfeği kendilerine göndermemi istediler, ayrıca Gamo tüfeklerini 45 joule den 35 joule düşürdüğünü ona göre tüfek te değişiklik yapacaklarını söylediler.
    80 tl artı kargo masraflarını da düşünürsek göndermek pek mantıklı gelmiyor bana

Ayrıca ben zaten tüfeğin gücü düştüğü için yay ve keçesini değiştiriyorum niye gücünü daha düşürmek için para ödeyeyim ki

• Bilmiyorum belkide sadece tüfeği göndermemiz için bir bahane dir.