hatsan bt65

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bu linkteki nasıl bir bt 65 katologta bu şekil bir namlu yok hem uzun hemde gez felan yok orjinalde bu şekil varmıdır modifiyemidir eğer modifiye ise bt 65 i bu hale getirmek kaça patlar bize ayrıca bilgilerinize istinaden bt65 ve evanix windy city arasında seçim hangisi olur güç isabet ve menzil olarak bu ikisinden birini alacam şimdiden teşekkürler

http://www.airguntube.com/video/Hatsan_BT65_RB-W_cal_22_with_SHROUDED_BARREL_and_Tunings

• kardesım bn bu tufegı bılıyorum modıfıye bu youtubede nasıl bu hale getırdıgının yanı modıfıyesının vıdeosu var

• Bu pcp turkiyede bu hale gelmez adam namluyu drgisti air stripperi degisti tupunu degisti burda yapamassin bunlari adam rus ben izlemistim cok onceden