Ramzey QM 250

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ramzey QM 250 sizce nasıl bir motorbisiklet? Kullanan, bilen, binen var mı ?

[Resim Engellendi: http://img137.imageshack.us/img137/1883/250ccchopperqm250ih6.th.jpg]

Fiyatı
    3,795 YTL

ââ⬢ Şanzıman / Debriyaj
    5 Vites / Islak - Çoklu

ââ⬢ Benzin Motor Tİpi
    Çift Silindirli 4 Zamanlı Hava Soğutmalı

ââ⬢ Silindir Hacmi
    233 cc

ââ⬢ Sıkıştırma Oranı
    9.2 : 1

ââ⬢ Motor Gücü
    14 kw. / 8500 rpm

ââ⬢ Çalıştırma Tipi
    Elden Marşlı

ââ⬢ Max. Hız
    110 Km / h

ââ⬢ Ekonomik Yakıt Tüketimi
    2.3 Lt. / 100 Km.

ââ⬢ Boyutlar
    2120 mm x 760 mm x 1125 mm

ââ⬢ Ön Lastik Ebat
    110/90 - 16

ââ⬢ Ağırlık
    140 Kg.

ââ⬢ Ön Fren
    Disk

ââ⬢ Arka Fren
    Tambur

ââ⬢ Yağlama Tipi
    Basınç / Püskürtme

ââ⬢ Ateşleme
    Elektronik CDI

ââ⬢ Akü
    12 W / 9 Ah

ââ⬢ Ön Süspansiyon
    Teleskopik

ââ⬢ Arka Süspansiyon
    Hidrolik Çift Amortisör

ââ⬢ Yakıt Tank Kapasitesi
    10 Lt.

ââ⬢ Arka Lastik Ebat
    130/90 - 15

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• ramzey türk markası olmasına ragmen motor çin malıdır kaliteli bir motor değildir hiç sorunsuz kullanan da var alındıgı gün bozulanlar da bana göre 3.795 ytl etmez

egeteam.png

Walther Falcon Hunter 5.5
    leapers 3-9*40

• bu tipte (sanırım chopper oluyor) kaliteli,şık motor bildiginiz varsa onları da söylerseniz memnun olurum. ayrıca tenere74, yorumun için sağol. motorbisiklet almayı düşünüyorumda bu tarz bişiler bakıyorum. ama bu konuda pek bi bilgim yok. yardımcı olursanız sevinirim

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• benim tavsiyem japon malı almandır bu türde bircok model var kawasaki en 500, honda shadow 600 ,yamaha dragstar 600 bunlar en tutlanlarıdır bunların arasından tercihim kawsaki en 500 olur oldukca seri hızlı ve saglam motordur ikinci ellerini 5-10 ytl arasında bulursun ama motosiklete baslamadan önce mutlaka eğitim al bu bahsettiğim motorlar yeni baslayanlar için sorun olur görüntüleri güzel fakat kullanımı zordur

egeteam.png

Walther Falcon Hunter 5.5
    leapers 3-9*40

• bu gün ehliyet kursuna yazıldım. a2 ehliyeti. ama hala motorbisiklet olarak ne alacagıma karar veremedim.max 4.000 ytl olacak. saglam ve şık bir motor arıyorum.güc, silindir sayısı önemli degil.sonucta kapışmak için almıyom.en fazla 90 km/sn hız yeter.şimdiden teşekkürler ( ha bu arada 2. el motor düşünmüyorum, ama yinede tenere fikirlerin için cok teşekkür ederim)

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• kara melek kardeşim bence ikinci el bir scotter ile başla ama japon veye italyan olsun iyi kalite bişeyi 4000 ytl bulursun 10000 km civarı.
    ama sakına çin malı alma kanunide olabilir ama çin malı alma. çin malları dandik ötesi. g;$i;)

hamdım piştim yandım oldum.

• baya bi motor sürmüşlügüm var. yani ilk sürmem olmayacak.o yüzden scoter degilde biraz daha degişik bişey düşünüyorum.kanunileri düşündüm bende.ünüversitede iyi bi motor alırım, şimdilik kanuni yeter diye düşünüyorum. ama 2. el almam.bide scoter tipini pek sevmiyom. şimdilik kanuni seyhan150c yeterli diye düşünüyorum.şehir içi sürecem bu arada.

bu arada yorumunuz için teşekkürler.çin malından olabildigince uzak durmaya calışıyorum

www.enfarklisi.com

0 RH (+)