Black_Angel adlı kullanıcının mesajları

Merhaba,

Uzun zamandır hobiden uzağım. Polonyadan gelirken valizde co2 tabanca getirmek istiyorum. Güncel mevzuat nedir, mümkün mü, bilgisi olan paylaşabilirse çok sevinirim.

Birde gamonun pellet atan serileri ve walther cp99 arasında kaldım. Blowback olmaması tercihim. Önceliğim güçlü ve uzun ömürlü olması. Tercihiniz ne olurdu?

Şimdiden teşekkür ederim.

ben buluşma başlığını görmemişim. çok sevindim gerçekten, çok güzel bir buluşma olmuş. burada yer ve araç sıkıntısı oldugundan tüfegi memleketime yollatmıştım. ilk buluşmanıza gelmeyi çok isterim

Merhaba arkadaşlarım, abilerim. Kocaeli'de ikamet edip birbirini tanıyan, buluşma düzenleyen yok mu acaba, ben göremiyorum pek forumda Kocaeli ile ilgili konu.

türkiyede ulaşabilecegimiz yivli tüfekler belli. kaval namluların arasında da 150 metreden vurup o etkiyi yaratabileceğiniz pek tüfek yok. yani 150 metreden atıp bira şişesi vurabilene helal olsun kaval namlu tüfekle

iki tür silahında kulvarları farklı. utanılacak birşey yok. bana seçenek sunsalar ben yine havalıyı seçerim. ülkemizde çoğu ateşliden daha güçlü havalı tüfekler var artık

az ve düzgün bir miktarda, olabildiğince ince şekilde yeşil gres ile yağlasanız, ilk bir iki gün dizel etkisi olur, ama daha sonra silah stabilite haline gelir. ben 5 yıldır yeşil gres kullanıyorum, keçeyi 1 kere değiştirdim. tüfek hala ilk alındığı günkü gücünde

burada bence sorun olan kargonun geç gelmesi değil. insanlıktır, hatadır, firmadır olur. bence arkadaşımızın/abimizin asıl sorun ettiği kısım kargoya verilmemiş ürün için dün kargoya verdik denmesi ve stokta bulunmayan ürün için stokta mevcut yazıyor olması. yazın oraya stokta yok* diye. Aşağıyada *stokta olmayan ürünler siparişten sonra 10 gün içerisinde elinizde olur, diye. herkes ona göre versin siparişini

450 tl gibi bir rakama e-revo 1:16 brushless motor 2.EL bulabılırsınız rahatlıkla, hatta yedekli modifiyeli de olur. ama benım içim rahat etmeli derseniz 550 tl gibi bir rakama da kutusuyla beraber çiziksiz parlayan bir keple beraber aynı araca 0 sahip olabilirsiniz

Elinize sağlık. Gerçekten makine işi gibi kusursuz olmuşlar. Acaba hangi malzemeyi, ne boyda, ne ile şekillendirerek kullandınız? Saygılar

'yol yakınken vazgeç' şimdi niye böyle diyorum 4 sene opel markalı araç kullandım birdaha opel markalı bisiklet bile almam direksiyon kutusu bozuldu rot,aks,amortisör gibi ön takım parçaları bir yılını bulmadan bozuldu volan dişlisi ikinci yılında bozuldu en son yılında beyin arızası oluştu karar senin

sizin arabanızda bir problem olabilir, yada sizin sürüşünüz arabanın sınırlarını zorlayıcı olabilir. 7 yıldır opel vectra 1.6 2002 model b2 kasa (uzay kasa diye geçiyor) kullanıyoruz, periyodik bakımlar dşında neredeyse masraf olmadı dıyebilirim. 50 binde aldık su anda 170 binde. bahsi gecen 2003 modelini bilemiyecegım ama genel olarak (etrafımda neredeyse herkes opel kullanıyor) opelden şikayeti olan çok fazla insan yok. arkasında alman mühendisligi olan çok saglam güvenilir arabalardır. yol yakınken vazgec tabiri bence çok yanlış. ben aldım böle oldu diye diger opellerde de aynı şey olacak diye birşey yok. sözlerim yanlış anlaşılmasın, hoşnutsuzluk yaratacak bişey dediysem affola. iyi geceler

öneriniz için teşekkür ederim. bu markaların aynı tarz bıçakları var mı Türkiye'de, bir inceleyeyim. iyi günler