Biz haziriz!!!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • çok güzel. adanaya bekliyoruz.
    bu tüfeğe ginb kundak çok yakışıyor.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• :):thumbup:

STEYR LG110 FT .177 cal. - Hawke Sidewinder 30 8-32x56
    DAYSDATE AİRWOLF MCT .22 cal.- NikkoStirling Targetmaster IR 10x50-60 MD
    FX T12 Synthetic .22 cal.- NikkoStirling Nighteater 4-16x50 IR
    WEİHRAUCH HW97KT .22 cal.- HAWKE Sport HD IR 4-12x50 AO
    ZORAKİ HP01 Ultra .177-.22 cal.- DİANA 4x32
    DRAGER Scuba 6lt-300 Bar
    [Resim Engellendi: http://i41.tinypic.com/2nk457p.jpg] [Resim Engellendi: http://img94.imageshack.us/img94/2324/imagejbe.jpg]

• Beyler benim bir sorunum var su donemlik nakit sikintisindan dolayi havali tufek aldım bu tufegimle atis Poligonu una gimeye cok utanıyorum yakinlariimin hepsinde atesli silahlar var ben ise kiyida kosede sise patlatmakla mesgul oluyorum ne yapmam lazim arkadaslar

• Beyler benim bir sorunum var su donemlik nakit sikintisindan dolayi havali tufek aldım bu tufegimle atis Poligonu una gimeye cok utanıyorum yakinlariimin hepsinde atesli silahlar var ben ise kiyida kosede sise patlatmakla mesgul oluyorum ne yapmam lazim arkadaslar

Havalı silah forumundasın ve sen havalı kullanmaktan utanıyorum diyorsun. ben ne deyim hocam sana tek diyeceğim yanlış yerdesin... Ama senin yerinde olsaydım bir ateşli ile yapılamayacak hassasiyette atışlar yapıp onları kendime imrendirirdim... :thumbup:

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• :thumbup:

AA S510 Sprlt. Xtra FAC 30 grn, 53 ft/lbr .22 bsa swf (8x32x44)
    colt 1911 45 cal.
    marin guard pomp.

• ateşli silahlar iyidir havalı silahlar kötüdür, bizler de zaten bunu anlamak için buradayız anlayınca biz de ateşli silahlara geçeceğiz. Havalı silahlar lunaparklarda çocukların eğlenceleri için kullanılır. Ateşli silahları bilsek, haberimiz olsa bizler de burada boş yere oyalanmayız. Bence siz de oyalanmayın size de yazık .

Bi AT44 Tactical alın onlar sana imrensin. Kapalı mekanda nasıl kükrüyor bak.

Doktor dan "Ateşli silah a ihtiyacı vardır" raporu alınsa belki SSK masrafları karşılar ;lol;

Bu mesajın bu konu başlığı altında neden yazıldığına anlam veremedim doğrusu...

• Ya benim birkac akrabamda ve arkadaslarda atesli silah var onlarla teneke falan deliyorduk simdi biraz garibime gidiyor havali tufeginizl dewamli gittiginiz bir poligon falan varmi havali tüfek kullanicilari tarafından rağbet gören bir poligon

Havalı silah forumundasın ve sen havalı kullanmaktan utanıyorum diyorsun. ben ne deyim hocam sana tek diyeceğim yanlış yerdesin... Ama senin yerinde olsaydım bir ateşli ile yapılamayacak hassasiyette atışlar yapıp onları kendime imrendirirdim... :thumbup:

• iki tür silahında kulvarları farklı. utanılacak birşey yok. bana seçenek sunsalar ben yine havalıyı seçerim. ülkemizde çoğu ateşliden daha güçlü havalı tüfekler var artık

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• Çoğu ateşliden deyince yanlış oluyor. 22lr ile yarışabilecek PCP ler var ama bunun dışında ki ateşliler le pcp ler arasında dağlar kadar güç farkı var. Çok güçlü pcp lerde sıradışı bazı modellerdir, avcılık için kullanılan aşırı hava sarfiyatı ve pellet temin sıkıntısı olan modeller...

• türkiyede ulaşabilecegimiz yivli tüfekler belli. kaval namluların arasında da 150 metreden vurup o etkiyi yaratabileceğiniz pek tüfek yok. yani 150 metreden atıp bira şişesi vurabilene helal olsun kaval namlu tüfekle

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• türkiyede ulaşabilecegimiz yivli tüfekler belli. kaval namluların arasında da 150 metreden vurup o etkiyi yaratabileceğiniz pek tüfek yok. yani 150 metreden atıp bira şişesi vurabilene helal olsun kaval namlu tüfekle

hickok45 amcaya helal olsun, 230yrd da yaptığına bakılırsa 150mt de rahat bira şişesi vurur.
    (net grupman görüntüleri 7:30 da başlıyor)

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Beyler konunuzu baska bir baslik altinda tartisin lutfen.yeri burasi degil! Bakiniz ft yarismasina yapilan hazirlik icin acilmis bir konu bu.

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• Ben kendi adıma özür dilerim, farkında olmadan kusur ettik.