Field Target Müsabakası ve Tarih Belirleme...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Field Target Yarışmasını Hangi gün yapalım. 11

1. 17 Mayıs Cumartesi Olsun (7) 64%
    2. 19 Mayıs Pazartesi Olsun (4) 36%

Arkadaşlar bilindiği üzere geçen buluşmamızı hava şartları yüzünden yarışmayı yapamadan geçirdik...

Şimdi bu hafta sonu ve 19 mayısında tatil olmasıyla birlikte bize buluşma ve yapamadığımız yarışma için imkan sağlıyor...

Gelelim buluşma ve yarışmayı :

17 Mayıs ta mı yapalım...
    19 Mayısta mı yapalım....

• ben 17 Mayıs için oy kullandım, fakat 19 Mayıs ta bana uyar.

not: havadurumuna baktın mı? bu haftasonu hava güzel mi?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• 17 Mayıs'ı planlayalım hava kötü olursa 19 Mayıs şansımız devam eder. Diğer türlü "iki gün önce hava ne iyiydi yaa!" diye dövünürüz.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• yarışmaya katılmayanlarda yandan kaynak oy kulanıyorlar haberiniz olsun (mesela ben ) ;kihhik,;rofl.;

• 17 Mayıs'ı planlayalım hava kötü olursa 19 Mayıs şansımız devam eder. Diğer türlü "iki gün önce hava ne iyiydi yaa!" diye dövünürüz.

Rıfat abiye bende katılıyorum... Böylelikle ikinci bir şansımız olur eğer hava cumartesi kötü olursa..

Bu yüzden bende oyunu cumartesiden yana kullanıyorum.

• Arkadaşlar, 16-19 Mayıs tarihleri arasında şehir dışında olacağımdan bu tarihler arasında düzenlenecek yarışmada aranızda olamıyacağım. Size şimdiden iyi yarışmalar keyifli atışlar diliyorum. Kolay gelsin...

ankarateam.png[color=#0000ff]

• bencede 17 mayıs daha doğru olur, en azından benim için ;rofl.;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• evet son güne giriyoruz, ne yapıyoruz?

.

ankarateam.png

• Müsabaka olur ya da olmaz, c.tesi yağış olmazsa ben sabah 09:00 gibi ilerideki çamlıkta olurum.

bende 9-9.30 orada olurum. bu arada Gmby kayıp, bizim tüp dahil bütün malzemeler onda ?(X(

.

ankarateam.png

• http://www.meteoroloji.gov.tr/…ahmin-iller.aspx?m=ANKARA

Önümüzdeki günlerin hava tahmini bu şekilde. Gerçi ben bildim bileli 19 Mayıs yağmurlu olur ama meteoroloji tersini söylüyor. Ben de yarın yağmur yağmazsa gelirim. İki tüfeği olanlar hepsini getirsinler. Anlaşılan PCP kullananların havası kaçtı ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• sabah Paintsign ın orada olursanız, onun arkasından yukarı çıkan yoldan gidiliyor.

.

ankarateam.png

• http://www.meteoroloji.gov.tr/…ahmin-iller.aspx?m=ANKARA

Önümüzdeki günlerin hava tahmini bu şekilde. Gerçi ben bildim bileli 19 Mayıs yağmurlu olur ama meteoroloji tersini söylüyor. Ben de yarın yağmur yağmazsa gelirim. İki tüfeği olanlar hepsini getirsinler. Anlaşılan PCP kullananların havası kaçtı ;şrofls;.

PCP si olupta Havası kaçanlar haber versin,Yaylılardan Takviye yapabilirim. ;kihhik,

A Takımı Üyesi

• Mustafa tüple beraber İsviçre'ye kaçınca, yarın kullanmak için bir 97k aldım, beni merak etmeyin :thumbup:

şaka şaka ;tacli#

.

ankarateam.png

• Mustafa tüple beraber İsviçre'ye kaçınca, yarın kullanmak için bir 97k aldım, beni merak etmeyin :thumbup:

şaka şaka ;tacli#

İllede Yaylı Silah olacak.Başka çare yok..... ;rofl.;

A Takımı Üyesi

• bende 9-9.30 orada olurum. bu arada Gmby kayıp, bizim tüp dahil bütün malzemeler onda ?(X(

Buralardayım yaw bir iki gündür sağa sola koşturmaktan yoruldum.. Bu arada iznimde bitti geçti gitti caaaanımmmm 38 gün ;#^+. ... Yarın herşey hazır merak etmeyin arkadaşlar... tüpte yarına dolu ve hazır olarak bekleyecek...