ZORAKİ Dipçik Çalışması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ferhat üstadım tam bir sanatkar adamsın. eline sağlık. :thumbup: monte edilmiş halini çok merak ettim şimdi.
    ufkumuzu açıyorsun. bende bullpup mu yapsam ne :)

Hatsan Mod 125 Camo
    Daisy Powerline 008 £tabanxalı$
    AT44 Tacticak Long LW
    Hill Pompa (SATILIKTIR 300TL) ;director;
    Sıradaki 6 LT Scuba ;)

• ferhat üstadım tam bir sanatkar adamsın. eline sağlık. :thumbup: monte edilmiş halini çok merak ettim şimdi.
    ufkumuzu açıyorsun. bende bullpup mu yapsam ne :)

teşekkürler.. yakışır kardeşime, üretmek-düşünmek-çabalamak güzel şeyler, insanı mutlu eder, tavsiye ederim.. :thumbup:

• sadece yapsam diye aklımdan geçti. bende geçip gitmesini bekledim üstadım :) sanata ve sanatçıya saygımız sonsuz. bizimkisi sadece düşünmekte kalıyor :) ince iş sabır işi ve birazda araştırma...
    tavsiyeni görüyorum ve pas diyorum :thumbup:

Hatsan Mod 125 Camo
    Daisy Powerline 008 £tabanxalı$
    AT44 Tacticak Long LW
    Hill Pompa (SATILIKTIR 300TL) ;director;
    Sıradaki 6 LT Scuba ;)

• Ferhat Bey, sanatçı arkadaşın el emeği karşısında bir kez, yazmasanatı karşısında iki kez şapka çıkarıyorum.
    Mustafa Ekiz beyin önerisi kabze çalışmasıydı, ben şu anda renkli lamine blok üzerinde çalışıyorum. İstediğimi elde edebilirsem size ücretsiz blok gönderirim.
    elinize sağlık

sağlam bir envanter ;)

• Ferhat Bey, sanatçı arkadaşın el emeği karşısında bir kez, yazmasanatı karşısında iki kez şapka çıkarıyorum.
    Mustafa Ekiz beyin önerisi kabze çalışmasıydı, ben şu anda renkli lamine blok üzerinde çalışıyorum. İstediğimi elde edebilirsem size ücretsiz blok gönderirim.
    elinize sağlık

çok teşekkürler, iltifat etmişsiniz hocam..
    Sanatçı arkadaşta bütün kalbi ve samimiyeti ile sizleri selamladığını ifade ediyor, g;$i saygılarımla..

bu arada teklifiniz için çok teşekkürler, sevinirim hocam.. lamine bloklardan değişik ve güzel bir çalışma çıkabilir,.. sabırsızca bekliyorum, yani sanatçı arkadaş bekliyor olacak :)

teşekkürler..

• Elinize sağlık. Zorakiye monte edilmiş halinin de fotoğraflarını bekliyoruz.

Dipcik gelince zorakiye monte edip detayli resimleri paylaşacagım

Emrah kardeşime ilk deneme olması hasebiyle hediye ettiğimiz dipçik kendisine ulaşmak üzeredir herhalde.. fotoğrafları bende merak ediyorum açıkçası, bakalım nasıl duracak monte edilmiş hali..