Diana mod 26 .177 REVOLUTION

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yaklaşık 10 yıl önce aldığımız Diana Mod 26 .177 yı maccari yay ve keçe setiyle modifiye ettik.(Burdaki REVOLUTION köklü değişiklik anlamında kullanılmıştır yanlış anlaşılmasın) Burada üstün tetik tertibatı tamir etme?????? ^^ ve parçalama-toplama yeteneğinden ötürü Serdar Havsut a, ;keyf; inanilmaz el feneriyle sürekli bizi aydınlatan ve geçici körlüğümüze sebep olan ayrıca süper pim takma ve"abi bastır şunu biraz daha!!-cam çekiciyle tıkılayayım mı??? "diyerek bilimum pimleri nakkaş edasıyla yerine oturtan Emre Yılmaz a, ;keyf; ve iman gücünden yararlanılan çekiç sapıyla yay itip bir yandanda verilen komutlara az daha it azıcık bırak şöyle böyle ... komutlara uyarak yay tetik tertibatını avizeleri patlatmadan sakatlık çıkarmadan yerine oturtan kendime teşekkür ederim.. ;keyf; Silah harika oldu.. ;d;;d; resimlerde var daha sonra eklerim..

Bu arada Arjantin Kebap a da gücümüze güç kattan yemeklerinden ötürüde ayrıca teşekkür edelim. :thumbup:

Serdar ın çin malı takımlarının halinide belgeledim bu arada ^^^^

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• Yaklaşık 10 yıl önce aldığımız Diana Mod 26 .177 yı maccari yay ve keçe setiyle modifiye ettik.(Burdaki REVOLUTION köklü değişiklik anlamında kullanılmıştır yanlış anlaşılmasın) Burada üstün tetik tertibatı tamir etme?????? ^^ ve parçalama-toplama yeteneğinden ötürü Serdar Havsut a, ;keyf; inanilmaz el feneriyle sürekli bizi aydınlatan ve geçici körlüğümüze sebep olan ayrıca süper pim takma ve"abi bastır şunu biraz daha!!-cam çekiciyle tıkılayayım mı??? "diyerek bilimum pimleri nakkaş edasıyla yerine oturtan Emre Yılmaz a, ;keyf; ve iman gücünden yararlanılan çekiç sapıyla yay itip bir yandanda verilen komutlara az daha it azıcık bırak şöyle böyle ... komutlara uyarak yay tetik tertibatını avizeleri patlatmadan sakatlık çıkarmadan yerine oturtan kendime teşekkür ederim.. ;keyf; Silah harika oldu.. ;d;;d; resimlerde var daha sonra eklerim..

Serdar ın çin malı takımlarının halinide belgeledim bu arada ^^^^

imece usulüyle, sakatlık çıkarmadan, biraz heyecanlı ve keyifli bir çalışma yaptığınız anlaşılıyor. ellerinize sağlık, ;d;
    bir buluşmada silahı görmek dileğiyle.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• başkalarının silahlarında acemiliği atayımki ,kendi silahlarıma daha iyi uygulamalar yapayım diye mod 26 ya bi el atıverdim. ama silah gerçekten harika bişey , Emre ninde dediği gibi Almanlar yapmış yani :D uygulama öncesini bilmiyorum ama sonrasında çok güzel atımlı bi silah oldu.

Resimleri göremedik hala Göktuğ bey...

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• bendede bir diana 26 var yay ve keçe temin etmek istiyorum nasıl yapmam gerekir?

[font='Verdana, Helvetica, sans-serif']""Herkes hakikatte, kendi layık olduğu muameleyi başkasına reva görür...""[/fon
    Diana Mod54 Airking 6-24 x 44 oriental
    Crosman 1077 3-9 x 32 russian.. +;tuftabV#

• tornavida iyiymiş hakkaten ;d;

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• bu tornavidayı nerden sipariş verebiliriz ;kihhik,

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Allah kimseyi Skuplume (Göktuğ) 'nin diline düşürmesin , tornavida dandik çıktı ne yapalım , nerden çarptığımı pardon aldığımı hatırlamıyorum bile ;şrofls;.

AA S410 5,5

• Ustanın hası beyaz gömlekle çalışır,vida artırır ;tese;kkur .Fotoğrafta beyaz gömlekte birtane leke yok Allah için ama ortada artan parçada yok ;tacli#

• Ustanın hası beyaz gömlekle çalışır,vida artırır ;tese;kkur .Fotoğrafta beyaz gömlekte birtane leke yok Allah için ama ortada artan parçada yok ;tacli#

;lol; Hocam iş çıkışı apar topar götürdüler beni , sayın Skuplume çok uğraştı parça artırayım diye ama çabaları sonuç vermedi, çok şükür parça artmadı. Ama dediğin gibi gömlekte lekelenmedi ;rofl.;

AA S410 5,5

• gömlek lekelenmesin diye ellerimle wd-40 ladım tek tek parçaları sonra tiner içinde parçaları tek tek yağdan arındırdım tabi lekelenmez gömlek utanmasa kravatıda cıkarmayacaktı.resimde ben neden görünmüyorum dersiniz sorarım size pasaktan kirden pastan elim yüzüm görünmez oldu... ;şrofls;.;rofl.;;şrofls;.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• Allah insanı kuru iftiradan saklasın diyorum başkada bişi demiyorum, Allahtan Emre şahit. En son hatırladığım kadarıyla sen o işlerin yapıldığı sırada elinde kumanda koltuğa uzun oturmuş vaziyette zap yapıp duruyodun.

saygılar...

AA S410 5,5