Yeni dürbünüm ''Vector Optics 10-40X50E-SFB''

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese merhaba, Dürbün konusunda hobiye başladığımdan beri baya sıkıntı çektim. Sonunda yurtdışından sipariş ettiğim Vector Optics dürbünüm geldi. Yakınşaltırması, 30mm boğaz çapı sayesinde netliği, ve beni en çok cezbeden kısmı ise artıkıl' ı çok güzel. Scope Cam aparatım olmadığı için dürbün görüntüsünü bir türlü netleyemedim. Elimden bu kadar geldidürbünün kendi görüntüsü 2-3 kat daha net. Arçelik klima motoru ortalama uzaklığı 130m civarlarında. ilk görüntü 10x, ikinci görüntü ise 40x yakınlaştırmada çekilmiştir. Sizinle paylaşmak istedim ...

HATSAN AT44 LONG / ... / Bipod / Tactical Fener / Moderatör / Drager 300 Bar Skuba

• Hayırlı olsun güzel seçim..Bu dürbünle ilgili eklemek istediğim şey turretler ve paralax tanburası çok hassas fazla zorlamamak gerekiyor bu nedenle kalabalık arkadaş ortamında atışa gidildiği vakit meraklı ellerden korumak gerekiyor..Turretler diğer dürbünlere nazaran yağ gibi akıcı çevriliyor nazik davranmakta yarar var..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Hayırlı olsun güzel seçim..Bu dürbünle ilgili eklemek istediğim şey turretler ve paralax tanburası çok hassas fazla zorlamamak gerekiyor bu nedenle kalabalık arkadaş ortamında atışa gidildiği vakit meraklı ellerden korumak gerekiyor..Turretler diğer dürbünlere nazaran yağ gibi akıcı çevriliyor nazik davranmakta yarar var..

Hayırlı olsun güle güle kullanın, güzel bir dürbün. Bende aynı dürbünün 10x40x60 ı var. Paralaks Kaan beyin dediği gibi hassas bendeki artık boşa dönüyor. Biraz hassas kullanmak gerekiyor.

Hayırlı olsun güle güle kullanın, güzel bir dürbün. Bende aynı dürbünün 10x40x60 ı var. Paralaks Kaan beyin dediği gibi hassas bendeki artık boşa dönüyor. Biraz hassas kullanmak gerekiyor.

İyi yorumlarınız için teşekkür ederim, evet turretler fazlasıyla yumuşak ancak paralaks ayarım oldukça sert, şimdilik pek yalama olacağa benzemiyor ancak zaman içinde yumuşuyor anladığım kadarıyla. Söylediklerinizi dikkate alıcam ve meraklı ellerin başında bekleyeceğim:)

HATSAN AT44 LONG / ... / Bipod / Tactical Fener / Moderatör / Drager 300 Bar Skuba

• Hayırlı uğurlu olsun sana dürbün hakkında bilgi verecektim hesapta unutmuşum kusura bakma.
    Dürbün baya bi yaygınlaşmaya başladı forumda.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

Kesinlikle katılıyorum.Turret cap ler hassastan başka birşey!
    Zamanında bu dürbünden aldığımda daha ikinci gün üst turret cap elimde kalmıştı ve mecburen bir vida ile üstten sabitlemek zorunda kalmıştım.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56