Syma X5C Quadcopter Kutu Açış ve Test Videoları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Az önce elime ulaşan Syma'nın X5C quadcopterine ait kutu açış videosu. Uçuş denemelerimi de altına ekledim. İlk izlenimlerim olumlu yönde. Çekim yaparken hava gayet rüzgarlıydı, ama yine de direndi. Rüzgarsız havada sabit kalabiliyor. Kamera çekim kalitesi de fena değil...

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Güle güle kullanın, Fransa'da bir hobi dükkanında onlarca çeşidini görmüştüm, bir tanesinin gözlüğüde vardı ve alet uçarken çektiği tüm görüntüleri 5 Km. dahilinde online gözlüğe aktarıyormuş. Yani aletin içinden uçuyormuşsunuz gibi görüyorsunuz. Ben daha ekonomik davranıp kibrit kutusu boyutundakinden aldım. :-))

:thumbup: g;$i Air Arms S510 XTRA FAC .22 5.5mm Walnut + HAWKE SIDEWINDER SF 6-24x56 SR PRO IR

:thumbup: g;$i Weihrauch HW97 KT .22 @ Hawke Nite Eye Digital 6-24X50 SR12

• Çok teşekkür ederim Bülent Abi. Aslında bu da çok amatörce bir cihaz. Kibrit kutusu büyüklüğünde olanlardan fazla farkı yok :) Maalesef pahalı bir hobi bu. Gerçek anlamda iyi bir şey için en az bin TL'yi gözden çıkarmak gibi. Bizim tüfek hobisinde olduğu gibi, ne kadar ekmek o kadar köfte maalesef...

• Haklısın sevgili kardeşim, birazcık pahalı bir hobi ama zevkli olduğuna eminim. Diğer mesajımda belirttiğim alet gözlüksüz sadece kumandalı şekilde 1350€, gözlüğü eklenince 1900€ oluyordu. GPS ve gyro destekli idi ve rüzgarda denge sağlıyordu. Bunu alanlar altındaki kamera ile çekimler yapıp video veya resim olarak şirketlere vs. satıyorlar. Yani birazda ticari bir meta. Umarım zevkini doya doya çıkartırsınız. Aşırı rüzgara dikkat...

:thumbup: g;$i Air Arms S510 XTRA FAC .22 5.5mm Walnut + HAWKE SIDEWINDER SF 6-24x56 SR PRO IR

• Test uçuşu videosu yüklenmiştir.

Bülent Abi,
    Rüzgara karşı dirençli bir cihaz. Kuvvetli rüzgarda beni terletti, ama kontrol edilebiliyor :)

• Test uçuşu videosu yüklenmiştir.

Bülent Abi,
    Rüzgara karşı dirençli bir cihaz. Kuvvetli rüzgarda beni terletti, ama kontrol edilebiliyor :)

Gayet eğlenceli,zevkli.. Güle güle kullan..benim gördüğüm cihazda birde şöyle bir özellik vardı; aynı yandaki 2 pervane kısa süreliğine rölantiye alınıp tekrar devir tamamlanarak alet tono atıyordu...

• Syma x5c nin ve DJI Phantom FC40 videolarını bekliyoruz isa abi inşallah koyma firsatin olur.

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Tetikçi52 ().

• Bir sorum olacak isa abi syma değilde mesela uygun fiyata önerebilecegin başka modeller varmı kameralı olan acemi için hem performans hem fiyat vs .

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Tetikçi52 ().