Mildotlu dürbün noktaları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba. Merak ettiğim bir şey var mildotlu dürbünlerde mesafeyı nasıl hesaplıyorlarda hedefin hangı noktaya geleceğini biliyorlar ? Teşekkürler ?(

HATSAN MOD 125 TH ;tacli#

• [ hedefin boyu (cm) X dürbün büyütmesi ] çıkan sonucu hedefin kapladığı nokta sayısına bölünce mesafeyi bulursunuz..

• Teşekkür ederim :) birde 3-9x32 mildotlu dürbün arıyorum hangı markaların vardır acaba :)

• gamo lara bakın, onlarda düşük mercekli mildotlu dürbünler olaması lazım..üstelik kaliteli bir dürbündür..

• Teşekkür ediyorum :) ancak gamo nun durbunlerı kalitelidir fakat maddi yönden bıraz tuzlu :D

• Merhaba,
    beni de bu linkteki dürbün dürtüp duruyor. Mod 85 sniper'ımdaki üzerinde gelen optimanın yerine bunu geçirsem nasıl olur? Gerçi bazı yazılardan optima ve nikula'nın çok da bir kalite farkı olmadığını okudu. Bir yandan da 2 ay sonra bebek gelecek boşa masraf da yapmak istemiyorum zaten 6 ay sonra 85'in yanına stoeger atac .22 eklemek istiyorum ki yanında mildot'lu dürbün geliyormuş, böyle olursa 85'in üzerinde yatagun dampa ve optima duracak stoeger atac ise dampasız kendi dürbünü ile. Valibey Ferhat abi'nin satılmış olan nikula ilanını ve uygun fiyatını gördükten nikula dürbünü araştırdım hiç niyetim yokken. Alacağın olsun Ferhat abi :D

Tüfek Dürbünü | Nikula | Nikula 6-24x40AOE Tüfek Dürbünü

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#