EKOL ES 66

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yakınlarda ekol s 66 marka silah aldım fakat tetik bayağı geride patlıyor ve namlu üzerinde aşınmalar var gibi silahı sıfır aldım 140 liraya bu silahı nasıl sökebilirim, herhangi bir modifiye yapılabilir mi tetik yumuşatma veya biraz daha ileride patlamasını sağlama vs gibi?? bilen üstatların yazmasını rica ederim
    Son olarak bu tür silahlar yivli oldugu için paraşüt atma gibi bi durumu olur mu?:) :thumbup::whistling:;grin;?(?(?(?(?(?(?(

• bende kullandım gercekten tetık cok sert ve gerıde fakat yapılabılecek bır ıslem yok. sokmek ıcın ondekı namlu altındakı vıdayı cıkarırsanız ust kızak cıkar ama namlu ve govde bırlesık. pellet atmakta ımkansız maalesef cunku sarjorden alıyor bılyayı elle sokabılsen bıle pellletı her seferınde ust kızagı sokup yenıden pellet yerlestırıp bırlestırmen lazım

-hatsan mod 25 supercharger 5.5
    -zoraki ultra 4.5
    -beeman p17 4.5
    -ekol es 55 4.5
    -optima 3-9x44
    -gamo p800 4.5

• O silah yivli değil dostum, standart boru. Bu arada 140 TL'ye gidip bi yemek yeseydin daha iyiydi. Daha dandik bir havalı tabanca görmedim.

Hatsan Super Nova RG 5.5mm
    Hawke Eclipse 30 SF 6-24X50 Metrik Mil-Dot
    Drager 6LT 300BAR

Scuba tüpleriniz Coltri kompresörümüzle 50 TL 'ye (gidiş geliş kargo dahil) doldurulur.