Yatagun Dampamı 125 Vartexmi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ustadlar Araştırmaktan Kafayı Yedim Arada Kaldığım Modeller Mod 125 Sniper Vortex&125 Sniper+Dampa&Stoeger Atac 4.5 Son Taktikleri Alıp Araştırmamı Sonlandırıyorum.Not:Yatagun Dampa Stoklarının Biteceği Duyumu Aldığımdan 125 Sniper+Dampa Ağırlıklı

• bence boşuna uğraşıyorsun.kendini boşuna sıkıntıya sokuyorsun...bilgilerinde tekniker olduğunu yazmışsın...vortex i al+dampa kredi kartına 9 a böldür bu işi bitir :)

8)

• bence boşuna uğraşıyorsun.kendini boşuna sıkıntıya sokuyorsun...bilgilerinde tekniker olduğunu yazmışsın...vortex i al+dampa kredi kartına 9 a böldür bu işi bitir :)

Üstad Öğrenciyiz Da :) En Az Masrafla Sıyrılayım Diyorum

• işte aynen bende öğretmenim ama durum çeşitli nedenlerle fena...ama genede alacağım...vortex al 22mm tekparça ayakla emir abinin tavsiyeleriyle keyfine bak...faceden büyük ihtimal senle yazıştık zaten ;)

8)

• Buyuk ihtimal

işte aynen bende öğretmenim ama durum çeşitli nedenlerle fena...ama genede alacağım...vortex al 22mm tekparça ayakla emir abinin tavsiyeleriyle keyfine bak...faceden büyük ihtimal senle yazıştık zaten ;)

Buyuk ihtimal :) konuşmadığım kişi kalmadı 22mm tek parça syak yerine 22mm 2parça kısa ayak olmazmı

• faceden zetax emir abinin bilgisayarıma kaydettiğim yazısını paylaşmıştım.çift parçada olur ama tek parça daha iyi olur...

8)

• faceden zetax emir abinin bilgisayarıma kaydettiğim yazısını paylaşmıştım.çift parçada olur ama tek parça daha iyi olur...

Tmmdır usta emir abi mesajlara geç cevap veriyo whatsapı bi olsa :) aklımdaki soruları cevaplıcam