Bt65 Wood Bipod Takılır mı ?!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadas dün Bt65 ile videolar izlerken gördüm birisi bt65 ahsap kundakli modele Hatsan Bipot takmis ve silah gercekten cok yakısıkli olmus ... Bende kendi silahima ayni islemi yapmak istiyorum ancak öncelikle siz üstatlarimdan bir iki konuda yardim istiyorum ...
    Bu işlemi kundakta herhangi bir yaralamaya sebep olmadan yapabilir miyim ?
    Yapabilirsem nasil yapabilirim ... Bt 65 ahsap kundaga bipod takan arkadaslarimiz var mi ?
    Tesekkurler ...

****Hatsan Bt65 RB-W LW .22****

****Kral Arms Puncher Pro .22****

****Hatsan Mod 25 Special Edition .177****

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

• Tek vida ile tutuyor ama gereken torkla sıkarsan saglam oluyor vida derken namlu tutucunun vidasından bahsediyorum

• Vay gerçekten çok güzel olmuş küçük bir soru daha sorabilir miyim acaba kundak vidasına takılan bipotların zamanla oynayarak kundak vida yatağının bozulmasına yol açtığını okumuştum ... Acaba silahınızda böyle bir durum oldu mu yada sürekli vidayı sıkmak zorunda kalıyor musunuz ?
    Bipotunuzun markasıda hatsan sanırım ....
    Resim içinde ayrıca teşekkür ederim :)

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

• İlk taktıgımda oldu ama sanırım tam torkunda sıkmadım o yüzden tekrar belli bir torkta sıkınca tabi bu torku elimde bir torkmetre olmadıgı için bilek torkunu kullandım birdahada sıkıntı yaşamadım 4 aydır böyle ilerde bişi olurmu bilemiyorum ama dikkatli kullanınca ki ben öyle yapıyorım bir sorun teşkil etmez heralde

• Benim discovery e böyle bir bağlantı yaptim
    Sizin için bir fikir olabilir sanırım..

• Hocam Tüpe bağladığınız aparatı nereden aldınız acaba ? Ki ayrıca bizim btlerin tüpü sanırım biraz geniş sizcebulunabilir mi ? :)

• Ben kendim yaptım alüminyum parçadan.
    2 parca dan yapildi tüpün çapını kumpasla
    Ölçün ona gore frezede delin ikisini birleştirip
    20 mm ray açtım tek civata ile bağlantı
    Yaptım basit birşey herkese yaptırabilirsiniz
    Saygılarımla...