MOD.135 .25 cal. Hava transfer deliği genişletme operasyonu, sorular?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selam arkadaşlar,

Arkadaşlar ben MOD.135'imin hava transfer deliğini genişletmeyi düşünüyor gibiyim, ama önemli bir sorum var ben bunu 5.5mm'ye genişletsem 6.35mm örnek pellet atsam boş atış etkisi yapıpı yayın kırılma gibi bir riski olur mu? Hani 5.5mm tüfeklerde hafif pellet kullanım imkanı ortadan kalkıyorya, 6.35 mm içinde böylemi? Yani örnek 6.35 mm pellet atamazmıyım? Bir de 6.35 mm için en ideal transfer deliği genişletmesi 5.5mm öyle değil mi?

Ayrıca gücün ne seviyelerde farkedeceğini merak ediyorum?

Çok teşekkürler... :)

• Onur bence hiç uğraşma. bu değişikliği yaptığın zaman ağır mermi kullanman şart onu biliyorum. zaten 6,35 in mermileri az veya çok pahalı

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Official Post

Kesin garantisi gider :rolleyes:

Yahu Onur yeğenim,hangi garanti den bahsediyorsun,sen silahı kaç defa yetkisiz söktün takdın,bak gmby 2000 YTL ye S410 aldı,daha silahı görmemişti,eline bile almamıştı ben içini söküp modifiye ettim,ve garantisi sonlandı,ne oldu şimdi silah çöpmü oldu,?

Fakat sen amca sözü dinle transfer deliğini genişletme zaten o silahın transfer deliği 4,2mm,güç senin silahta artmaz,çünkü keçe dandik,Hani Webley keçesi desen tamam yap bu işi sonuçta buradanda %3 - 5 enerji elde et diyeceğim.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Çok teşekkür ederim, :) garanti durumunu öğrenmemde iyi oldu ozaman transfer deliğini genişletmiyorum. Belki bir dahaki namluyu söküşümde 4.5 mm yaparım. :D Ben normalde silahı açtığımızda garantisi gitmez sanıyordum, gerçi öyle olduğunu daha önceden de bilseydim yine açar dağıtırdım. :D

• Onur bencede amcanı dinle. Sen istisnalardan birisin. Herkes bu silahın isabetliliğini arttıralım diye uğraşırken sen hala güç diyorsun.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Tamam dinleyeceğim, genişletme filan yok o zaman. :D :D :D Ama dün birşey farkettim, yeni keçeyi taktıktan sonra silah ilk günkü geldiğine göre hala daha güçlü, ayrıca susturucu KESİNLİKLE işe yarıyor ki içi boş durumda olduğu halde! Çıkardığım zaman susturucuyu ses gerçekten çok artıyor, açık alanda test ettim, çok farkediyor.