Kral Puncher hakkında

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • pardon hiç aklıma gelmedi özür.Bu arada 3 sene önce istanbul dan ayrıldım, şu an izmirde görev yapıyorum. Nazik davetiniz için ayrıca teşekkür ederim

Crosman 2100 4.5mm (yakın mesafe(40mt) piknik bahçe için yüksek isabet hassasiyeti-pratik-hafif-kullanışlı-sessiz)

• Rica ederim..

Şile'de görev yaptığınızı sandığımdan davette bulunmak istemiştim..Genelde bizim uğrak yerimizidir..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• benide bu hobiye başlatan yer şile oldu :)
    Ortam gayet müsait.

Crosman 2100 4.5mm (yakın mesafe(40mt) piknik bahçe için yüksek isabet hassasiyeti-pratik-hafif-kullanışlı-sessiz)

• Şile'de Sofular köyü güzel tabiatı,bakir kumsalı ve denizi ile çok güzel bir yer deniz,kumsal,kamp,piknik ve atış olmak üzere tüm aktiviteleri bir arada gerçekleştirmenin hazzı mükemmel oluyor..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• İstanbulda 2 sene kaldım bildiğim tek yeşillik Gülhane parkı ve Sarıyer dolayları :)