Leapers 6-24x50 Full Size A.O. Range

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Cahit bey,Sinirlerinize hakim olun eşyalara zarar vermeyin....Dürbüne yeniden can verdik yoğun bakımda... :=))

[quote='termopl',index.php?page=Thread&postID=33519#post33519]ustam hayırlı olsun eline sağlık güle güle kullan . bende uzun bir dürbün kullanıyordum pelet yuvasını kapatıyordu , yandan da pelet yüklemek bu dolma parmaklarla bile mümkün olmuştu ;kihhik, keyifili atışlar dilerim

İlker Usta ,Teşekkür ederim...
    Dürbünü Dampanın sonuna kadar cektim Dürbünün ağırlık noktasıda merkezlendi. Pellet yuvasının sonu ile dürbünün ucuda sıfırlanmış oldu. Pellet yuvası tamamen açıkta kaldığı için cok rahat yükleme yapılıyor.Sıkıntı olmadı montajı.

A Takımı Üyesi

• senin silahı Hızlı doldurmuyormuydu? bu arada Hakan nerde hakkaten?

Erdem Bey,Ayrıca Sizede teşekkür ederim ,
    Sizden aldığım Dampanın çapı Dürbün gövdesinin çapı ile aynı ölçüdeymiş.dürbünün montajı sorunsuz halledildi.

A Takımı Üyesi

• Osman abi hayırlı olsun gerçekten çok güzel bi dürbün, isabetli atışlar dilerim ;d;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Erdem Bey,Ayrıca Sizede teşekkür ederim ,
    Sizden aldığım Dampanın çapı Dürbün gövdesinin çapı ile aynı ölçüdeymiş.dürbünün montajı sorunsuz halledildi.

Osman abi hayırlı olsun, zaten biliyorsunuz dürbün ayakları 1" ve 30mm oluyor normalde, o dampa 1" boğazlı her dürbüne olur. Bu arada çok güzel bir dürbün sahibi oldunuz.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Osman abi hayırlı olsun gerçekten çok güzel bi dürbün, isabetli atışlar dilerim ;d;

Çok teşekkür ederim.Buluşmalarda bu ara hep yok yazılıyorsun haberin olsun."Kedinin bacağı hikayesini"unutma şimdiden önlem almaya bak.. ½bay£bay`;

A Takımı Üyesi

• valla haklısın Osman abi , bu ara baya aksattıım farkındayım , önlemimi önceden aldım ama işleri bitiremiyorum. Haftada bir gün izin var ondada işlere koşturuyorum bi de düğün sezonu başladı bu hafta baldızın düğünü vardı Samsun'a yolladık, önümüzdeki hafta sonu Samsun'da tekrar düğünü var, ondan sonraki hafta Sivas'ta amcaoğlunun düğünü var ondan sonraki iş yerinden başka bi arkadaş evleniyo, ondan sonraki haftada benim düğünüm var :wacko: yoğunluğa yetişmek zor olacak, ama hayırlısıyla bi bitireyim ondan sonra aranızdan ayrılmam artık kolay kolay ½bay£bay`;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5