BT65 AYAR

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba BT65 için bir çekiç ayarından bahsedilmiş, set uskur filan bunlar tam olarak nedir. Aldığım gibi kullanıyorum 25-30 mermide 100bara düşüyor, çok çok kuvvetli. Hani gücü biraz azalsada atışı 35-40 yapsa keyfi artacak. Yada regülatörle kullanan var mı memnun mu. İlk aldığımda bişeyleri delmek parçalamak hoşuma gidiyordu şimdi 150-200mt atışlar yapmaya uğraşıyorum , güç dengesi keyif bozuyor

Orhan Tan TOKDEMİR

Kalanlar;
    Armsan Phenoma Carbo 12ga

Zoraki HP 01 Ultra 4.5mm
    Diana Mod 350 Magnum 5.5 :thumbup:
    Hatsan MOD 135 QE Vortex 5,5
    Hatsan MOD 125 sniper Wood 5,5

Gidenler;
    Diana MOD 54 AİR KİNG
    Mod 125 Sniper 6,35
    BT 65 SB ELİTE 22 cal

• Konusu daha önce geçmiş oradan inceliyorum, teşekkürler

Orhan Tan TOKDEMİR

Kalanlar;
    Armsan Phenoma Carbo 12ga

Zoraki HP 01 Ultra 4.5mm
    Diana Mod 350 Magnum 5.5 :thumbup:
    Hatsan MOD 135 QE Vortex 5,5
    Hatsan MOD 125 sniper Wood 5,5

Gidenler;
    Diana MOD 54 AİR KİNG
    Mod 125 Sniper 6,35
    BT 65 SB ELİTE 22 cal

• Ben bulamıyorum o konuyu link vere bilirmisiniz

• bt 65 lerde 150 metrede şişe kırabilecek güç ve isabette 45 atış yapabilirsiniz,yani regulatör uygulanırsa 45 stabil atış.standart halinde 200 bardan 100 bara kadar olan hız sapması,25 atışta ortalama 90 fps iken,regülatör uygulandıktan sonra 45 stabil atış yapıp hız farkınıda 10-13 fps e indirilmiş olur.tabi illaki 45 tane atacak diye bi şart yok,gücü düşürdükçe atış sayısı artacaktır.at 44 long ve bt 65 ler için artık kit olarak regülatör uygulanabiliyor.
    geçen sene regülatör yaptığım bi tüfek vardı,onun videosunu atayım bi izleyin detaylı anlatımda yapmıştım.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.