plastik dipçik boyama

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • S.a. aranıza yeni katıldım 2. el Hatsan AT-44 aldım başlangıç olarak güçlü bir silah oldugunu düşünüyorum dipçik kısmı plastik ve biraz deforme boyamak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum ...şimdiden teşekkürlerrrrr huh.png

• hic ugrasmayin boyamakla,hatsani arayin yardimci olurlar.

İsmail D.

bs,;s At44-w .22 reg. + AIM XPF 10-40x50 + Webley Tripump bs,;s
    ;kovboys; Zoraki Hp-01 Ultra .177 + Leapers Bugbuster 3-9x32 ;kovboys;

Firefox CB5 Camo Makaralı Yay -65-55 lbs
    Samick Polaris klasik yay -34 lbs

Camo hawk klasik yay-40 lbs(SATILDI)
    Hatsan MOD90 .22(SATILDI)
    Gamo Bull Whisper .177(SATILDI)

• hocam ne renk yapayım ben parlament mavi yada mat siyah düşünüyorum ?

• bence siyah daha iyi olur.. geçen bende aldım, çok hoş bir yüzey oluşuyor,..
    namlu ve tüpüde kaplayabilirsiniz siyah ile..

• Plasti dip nedir nasıldır acaba merakımızı giderecek görsel var mıdır? Selamlar.

• videodaki gibi bir yapısı var....
    ufak sprey kutularda da satılıyor..

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Harici İçerik m.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Hatsan Striker 1000s .22cal 3-9x32

• Bu arada forumda plasti dip ile dipçik boyayan üyelerimizi görmüştüm keskin köşelerin olduğu yerden kalktığını söylüyorlardı forumu plastidip olarak aratın çıkacaktır

• köşe kısımları fazla kat vurup sertlestirici kullanılırsa heralde sağlam olur

• merhabalar ben aranıza yeni katildim 2.el kısa namlu hatsan at44 aldım çekiç yayı ayar vidasindan bahsediliyor ama ben bu tufekte o vidayı göremiyorum acaba orjinalindemi yok yoksa çıkarılmışmi???

• Boyadıktan sonra forumda da paylaşırsanız bizler içinde bilgi fikir olur şimdiden kolay gelsin:)

• tsk ederim boyadiktan sonra paylasicam