HW97 K 10 yard kürdan kırma

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamlar

HW97 K tüfeğim ile 10 yard mesafede kapalı ev ortamında yapmış olduğum atışlarımı siz değerli hobidaşlar ile de paylaşmak istedim.
    Bu silah PCP yi kıskandıracak kalite ve isabette ( Not; Bağımlılık yapıyor :) ). Atışlarda JSB 13.43 grain pelet kullanıldı.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Saygılar

• Hocam elinize sağlık güzel atışlar
    Hw 97 kraldır
    Nede olsa alman malıdır
    13.43 gr hatsan jsb en sevdiği pallettir

• Hocam elinize sağlık güzel atışlar
    Hw 97 kraldır
    Nede olsa alman malıdır
    13.43 gr hatsan jsb en sevdiği pallettir

Selamlar

Teşekkürler. Hw 97 K daki K harfi kralın kısaltması :) sanırsam. Gerçekten de 13.43 grain JSB yi çok seviyor. HN vs denedim. Ama JSB deki istikrarı hiçbiri vermedei açıkcası
    Saygılar

• Arkadaşım ilk defa havalı bir tüfek almak
    İstediğini söyledi şaşırdım biraz bu tur
    Tüfeklere sıcak bakmıyordu ateşli
    Tercihin diyordu ben bir video izlettim
    25 metreden soda şişesine yere yatırıp
    Boğazından pallet girip alt tarafını kopartma
    İzledikten sonra çok şaşırdı ha bu arada
    Benim yaylı remington summit 4.5 calibre
    Neyse bu alemin kralı nedir dedi bende
    Hw 97 dedim hemen sipariş çekti aldı
    Çok şaşırdım hatsan jsb 1 koli sipariş çekti
    Çok memnun ALLAH razı olsun kardeş dedi
    Neyse lafı çok uzattık iyi günlerde kullanın
    Kazasız belasız iyi geceler :)

• ellerinize sağlık..

videoda 1 sn . kadarlık bir sürede subliminal bir mesaj gördüm, sarı ve kırmızı renkili bir forma ile bilinçaltına çalışılmış .. :)

• ellerinize sağlık..

videoda 1 sn . kadarlık bir sürede subliminal bir mesaj gördüm, sarı ve kırmızı renkili bir forma ile bilinçaltına çalışılmış .. :)

Selamlar;

Futbol ile pek aram yoktur. Hayatımda aldığım tek formadır aslında üzerimdeki bilinç altı objesi :), oda sarı-kırmızı MALATYA spor formasıdır. Takıma bağış kapsamında almıştım.
    Saygılar

• çok eğlenceli bir makine gerçekten kulananlar iyi bilir:)
    h&n diablo baracuda 10.65 kulanıyorum bazıları daha hafif palet öneriyorlar
    ama uzun mesafe ve rüzgarlı havada kesinlikle tavsiyem ..

Zoraki ultra 4.5

Air arms tx 200 4.5

hw 40 air pistol 4.5

• Hocam bende slow kamera ayarlıya bilirsem güzel paylaşımlar yapıcam 1 koli tokai çakmak aldım bakalım nasıl bir paylaşım olucak patlatmalı filan

Weihrauch HW 97K 5.5mm
    Benjamin XL 1100 5.5MM

• Malatya li hemşerim :) aa pro sport 5.5 ile hw 97 k arasında kaldım . Videodan sonra 97 k daha ağır bastı :) saygılar...

Hatsan optima 550 ;avci; agt

Hatsan mod 135 QE vortex

Swiss arms jericho 941