Hatsan tetik ayarı.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar Quattro olmayan tetiklerde arkada bir tane civata var. Yumuşatmak icin onda da saat yönünün tersine mi çeviriyoruz. Çok hassas denildiği icin açıkcası riske giremedim. 1,5 tur çevirsem yine de az bir sarsıntıda kendiliğinden ateş edebilir mi. Yada sınırı nedir. Nasıl anlayabilirim

Gamo Whisper IGT 4.5
    Hatsan Mod 99 L.E 5.5

• Bu is standart olmayabilir örneğin size gönderilmiş tüfeğin tetiği 1.5 kg kuvvete düşüyordur x kişiye gonderilen tufek 0.9 kg kuvvette düşüyordur.
    Ikinizde 0.7 kg kuvvete ayarlamak isteseniz birinizin 2 tur cevirmesi gerekirken birinizin 1 tur çevirmesi gerekicektir.
    Yani burdan tur hesabı ile tutmayacaktir diye düşünüyorum.
    Siz çok azar azar cevirerek biraz daha yumuşak ayari yakalayıp bırakın.
    Çok yumusak olmasın Ozaman kendiliginden veya sarsıntıdan tetik düşme problemi olur.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Tamam ince ince deneyim bakalım. Bir turdan fazla çevirmeyim. Ne olur olmaz. Oldugu kadar. Kazasız belasız hallederiz insallah

Gamo Whisper IGT 4.5
    Hatsan Mod 99 L.E 5.5

• saat yönününun tersine degil mi.

Gamo Whisper IGT 4.5
    Hatsan Mod 99 L.E 5.5

• merhabalar cümleten kral pro slient te tetik ayarı nasıl yapılıyor vida nerede acaba. Birde kusuruma bakmayın çok bilmiyorum ama tetik nasıl bir ayarda olursa iyi olur