GAMO SHADOW DX HAVALI TUFEK

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar ben hobiye yeni başlayacağım.Bu tüfeği düşünüyorum.Bilgisi olan abilerim kardeşlerim tecrübelerini aktarırısa sevinirim.İsabeti nasıldır tahribatı nasıldır? Bu fiyata daha iyi baska tüfekler varsa nelerdir?Bu tüfek en çok hangi pelletleri sever?Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

• selam kardesim ayni tufegi bugun aldim denedim gercekden guzel bi tufek isabetli sasintirisz ben 4.5 mm aldim is goruyor

• ben o paralara hatsan mod 99 tavsiye ederim hem güçlü hem isabetli hemde saglam ufak bi sıkıntısında gönder tamir edip versinler

• hatsan gamonun yanından bile geçemez bunu hepimiz biliyoruz doğru tercih etmişsiniz gamo ömürlük silah hatsan gibi zırt pırt arıza çıkartmaz

• hatsan gamonun yanından bile geçemez bunu hepimiz biliyoruz doğru tercih etmişsiniz gamo ömürlük silah hatsan gibi zırt pırt arıza çıkartmaz

ben cocuklugumdan beri hatsan kullanırım hiç bozuldugunu görmedim şuan bt 65 kullanıyorum senelerdir oringleri bile bozmadı hatsan sağlamdır gamoda kullandım o da sağlamdır gamonun servisi falan sıkıntı hatsanda sıkıntı yok 1000 liraya kadar hatsan öneririm cok pro olup 4-5 bin tl lik tüfek alınacaksa eğer ithal tüfel alınmalıdır 300-500 liralık ithal tüfeklerin hatsandan ne farkı var mod 99 la 100-150 metre atan adamlar var onlarda memnun kaç tane tüfek eskittinde hatsanı kötülüyosun

• hatsanla gamoyu kıyaslayıp hatsanı öne çıkaran adamla bu hobi hakkında tartışmam ben hocam söylediğim laflara deymez yani :)

• hatsanla gamoyu kıyaslayıp hatsanı öne çıkaran adamla bu hobi hakkında tartışmam ben hocam söylediğim laflara deymez yani :)

evet tartışma zaten daha ufaksın büyüyünce deneyim kazandıgında tartışırız

• hocam burada tartışmak istemem sizinle lakin bu atıcılık işinin yaşla uzaktan yakından hiç bi alakası yok bilginizin olmasını isterim, iyi akşamlar :)

• hocam burada tartışmak istemem sizinle lakin bu atıcılık işinin yaşla uzaktan yakından hiç bi alakası yok bilginizin olmasını isterim, iyi akşamlar :)

ozaman deneyim kazandıgında tartışalım iyi akşamlar :)

• deneyimli olmadığınızı kendiniz söylüyorsunuz, başkasının deneyimini sorguluyorsunuz.
    üstelik yaylı olarak gamo tercih ediyorsunuz.
    madem hatsanı bu kadar üstün görüyorsunuz neden gamo istiyorsunuz merak ettim.
    saygılarımla.

• deneyimli olmadığınızı kendiniz söylüyorsunuz, başkasının deneyimini sorguluyorsunuz.
    üstelik yaylı olarak gamo tercih ediyorsunuz.
    madem hatsanı bu kadar üstün görüyorsunuz neden gamo istiyorsunuz merak ettim.
    saygılarımla.

hocam anlatılmak isteneni anlatmışsınız deneyim sahibi olsa konuyu uzatmazdı zaten ınanın sızın yazınız olmasa ben gerı yanıt bıle vermeyecektım deneyimini benden üstün görmesine inanın çok güldüm deneyimi yüksek olan insan zaten polemiğe girmez gerçi forum maşallah vasili zaytsev lerle dolu :)

• bizler burada deneyim yarıştırmıyoruz
    hobidaşlar arasında bilgi paylaşıyoruz
    ve yeni arkadaşlıklar kuruyoruz
    en azından ben böyle düşünüyorum

• sen doğru düşünüyorsun abi senin düşüncende sorun yok zannımca

• arkadaşlar herkezin kendi fikri ben hatsan seviyorum sen hatsanı kötü buluyosun ama avatarında at44 var ozaman at44 ünü sat gamo shadow al bu bnm fikrim sende kndi fikrini düzgün bi şekilde sunabilirsin hatsan gamonun yanından bile geçemez gibi saçma cümleler kullanma o kadar mod 125 sniper kullanıcısı var aynı paraya gamoyu tercih etmek yerine herkez hatsan alıyor bukadar milletin kafası çalışmıyorda ikinizin mi çalışıyor 400-500 liralık her tüfek sorun cıkartır bu arada oturan nickli arkadaş snn ilk yazdıgın yorumu anlayan biri oldugunu sanmıyorum

• selamlar,aynı tufegın 5.5 kalıbresını bırkac ay kullanıp pcp ye gectım,gamonun bırcok yaylısını da kullandım fıyat ve performans bakımından cok ıyı bır sılah,ustelık cok da hafıf,baslangıc ıcın kesınlikle çok iyi

• selamlar,aynı tufegın 5.5 kalıbresını bırkac ay kullanıp pcp ye gectım,gamonun bırcok yaylısını da kullandım fıyat ve performans bakımından cok ıyı bır sılah,ustelık cok da hafıf,baslangıc ıcın kesınlikle çok iyi