FXairguns Typhoon T12 .22" (5,5mm)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Nihayet Karar verebildim ve az önce Veli beye sparişi verdim.T12 sentetik.
    tercih sebeplerim;

1-Hafif olması
    2-Pahada hafif olması (Diğerlerine nazaran)
    3-Şarjör kapasitesi (12)

Pcp kervanına katılmış oldum.Hayırlısı gel .Gel Nisan gel ^^

hayırlı olsun, güle güle kullanın.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• hayırlı olsun, isabetli atışlar dilerim.

• Hüsnü arkadaşıma "hayırlı olsun". Dilek kervanına ancak katıldım: yurt dışında olduğumdan.
    Çorlu PCP'leniyor 8o
    Darısı Selçuk arkadaşımızın başına. (Bilmem ki belki Fatih de fikir ve silah değiştirebilir)....

S&W 686-6

• Sayın Rıfat ve Hüsnü beyler,

Yeni silahlarınız şimdiden hayırlı olsun. Rıfat Bey Artık ANkara team'e yeni ve farklı bir silahta sayenizde gelecek... Aıkcası ben havaların biran önce ısınmasını istiyorum artık.. Hergün silahımı taşıdığım çantasından çıkartıp temizlemek yerine birazda atış yapmak istiyoruummm... g;$i

• Polat Abi Hoşgeldin.

Umarım seyahatin iyi geçmiştir.
    Teşekkür ederim nihayet karar verebildim.Hayırlısı Dört gözle Nisanı bekliyorum.

Saygılar

Teşekkür ederim gmby (Kusuruma bakmayın İsminizi bilmiyorum) Arkadaş.Pcp lendik bizde

Bu arada Ankara team i ilgiyle izliyoruz.

Gamo CFX Royal 5.5 Tasko 3-9x56

HATSAN AT44WX-10 .22

marmarateam.png

• Sağol Mustafa kardeşim

benimde parmaklarım karıncalanıyor +;tuftabV#

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Polat Abi Hoşgeldin.

Umarım seyahatin iyi geçmiştir.
    Teşekkür ederim nihayet karar verebildim.Hayırlısı Dört gözle Nisanı bekliyorum.

Saygılar

Teşekkürler Hüsnü: herşey yolunda gitti.
    Nisan geldiğinde bizim cevizlik şenlenecek.... Bir de Fatih katılırsa hele. :S

S&W 686-6

• Official Post

Teşekkürler Hüsnü: herşey yolunda gitti.
    Nisan geldiğinde bizim cevizlik şenlenecek.... Bir de Fatih katılırsa hele. :S

Fatih ıvır zıvır lar için Hong Kong a Çin e onca paraları harcamasaydı,2 tane Revolation 2 tanede Gladiator alırdı, Yalanmı Fatih. g;$i

• Fatih ıvır zıvır lar için Hong Kong a Çin e onca paraları harcamasaydı,2 tane Revolation 2 tanede Gladiator alırdı, Yalanmı Fatih. g;$i

Hadi Fatih Sen Buna dayanamazsın (Gaza getireyimde kısmet) ^^

HATSAN AT44WX-10 .22

marmarateam.png

• Hadi Fatih Sen Buna dayanamazsın (Gaza getireyimde kısmet) ^^

DOĞRU MUSTAFA ABİ HEMDE NE DOĞRU Bu çang çung çeng ler donuma kadar soydular valla dükkan açsam mal derdim yok
    Valla hüsnü abi bu laflar gaza getirmedide geçen Mustafa Abi benim tüfeng için o yavaş atan silah dedi ya KAHROLDUM valla
    Öyle bir damarıma bastıki amanın amanınnn
    Yahu satılık alan soran bakanda yok
    Tek tesellim tüpün boyunu Termopl üstadım, şıhım sayesinde uzatıp Mustafa Abi nin kapıda çadır kurmak suretiyle modifiye ettirip,15 lt lik tüpü atıp şu kevlar tüplerden alıp, hazmetmediğim habaştaki 50 lt azot tüpüne 500 kağat verme düşüncesidir

Polat Abi hoş geldin valla özledik
    Ancak meskun mahal hikayesinden sonra bizim cevizlik valla yalan oldu gibi ama

• Polat Abi hoş geldin valla özledik
    Ancak meskun mahal hikayesinden sonra bizim cevizlik valla yalan oldu gibi ama

Fatihcim hoşbulduk.
    Cevizlik konusunda çktırmadan devam edeceğiz. Olmadı biraz daha arkalara gideriz. Jandarma bölgesine girmeye pek niyetim yok: polisler5le anlaşmak daha kolay olur. Zaten bizim mesele esasında "ihbar" dan kaynaklandı sanırım. Yoksa bu zamana kadar gerek yanlız, gerek seninle o kadar atış yaptık: ses çıkaran olmamıştı.

Silah konusuna gelince, benim bildiğim Fatih bir yolunu bulur. Tahminim piyasadaki HW100'ler suyunu çekmeye başlayınca seninki değerlenebilir. Benzer husus da benim başımda: malum ya AA410 muhtemelen Mart sonu görücüye çıkacak.
    Kolay gelsin.

S&W 686-6

• Nihayet Karar verebildim ve az önce Veli beye sparişi verdim.T12 sentetik.
    tercih sebeplerim;

1-Hafif olması
    2-Pahada hafif olması (Diğerlerine nazaran)
    3-Şarjör kapasitesi (12)

Pcp kervanına katılmış oldum.Hayırlısı gel .Gel Nisan gel ^^

Hüsnü bey hayırlı uğurlu olsun.Umarım memnun kalırsın.Allah'da sabır versin.Beklemek hakikaten çok zor.

• Hüsnü arkadaşıma "hayırlı olsun". Dilek kervanına ancak katıldım: yurt dışında olduğumdan.
    Çorlu PCP'leniyor 8o
    Darısı Selçuk arkadaşımızın başına. (Bilmem ki belki Fatih de fikir ve silah değiştirebilir)....

Polat bey hoş geldiniz.Siteden uzak kaldığınız sessizlikten belli oluyor.Siz yazmadığınızda ortalarda ses soluk çıkmıyor.Hele hele arkadaşlara tatlı tatlı sataşma ve laf atmanız yok mu insan yazmadan edemiyor.Bu arada gelir gelmez rüzgar gibi yine daldınız siteye estirip duruyorsunuz maaşallah nereden buluyorsunuz bu kadar boş zamanı merak ediyorum.
    Darısı başıma diyorsunuz umarım olur. u½%;:( Zira bu aralar maddi yönden ciddi sıkıntıdayım.KIpırdayacak halim yok. ;#^+.

• Hüsnü bey hayırlı uğurlu olsun.Umarım memnun kalırsın.Allah'da sabır versin.Beklemek hakikaten çok zor.

Darısı Başınıza Selçuk Bey .İnşallah testleri beraber yaparız ½bay£bay`;

HATSAN AT44WX-10 .22

marmarateam.png

• Polat bey hoş geldiniz.Siteden uzak kaldığınız sessizlikten belli oluyor.Siz yazmadığınızda ortalarda ses soluk çıkmıyor.Hele hele arkadaşlara tatlı tatlı sataşma ve laf atmanız yok mu insan yazmadan edemiyor.Bu arada gelir gelmez rüzgar gibi yine daldınız siteye estirip duruyorsunuz maaşallah nereden buluyorsunuz bu kadar boş zamanı merak ediyorum.
    Darısı başıma diyorsunuz umarım olur. u½%; :( Zira bu aralar maddi yönden ciddi sıkıntıdayım.KIpırdayacak halim yok. ;#^+.

Teşekkürler Selçuk arkadaşıma (bu arada bana "bey" yerine "abi" diyebilirseniz sevinirim....).
    Boş zaman konusuna gelince .. arada işimin arasında 2 laf etme imkanım oluyor. Son günlerde eve de ADSL bağlattık, şimdi daha çok imkan bulabiliyorum.
    Maddi imkanlarınız inşallah tez zamanda yeni boyutlara ulaşır ve bu araya da bir havalı tüfek sıkışır... g;$i

S&W 686-6

• mustafa bey ben şimdi t 12 alsam 600mm lother namlu ile değiştirsek namluyu bana ne kadara mal olur ve 240cc tüp alsam ayrı ayrı olarak ve toplamda nekadara mal olur teşekkür ederim.

Weihrauch hw 97 k 4.5 mm. ;tufey#

• Official Post

Öncelikle 600mm Lothar namluyu bulmanız getirtmeniz gerekiyor,sonra 240cc tüp ve bu 240cc tüp ön sipariş ile geliyor ve ön sipariş süresi doldu,Veli beyin sitesinde 240cc tüp siparişi verirseniz,60 gün onra burada olur ve fiyatı orada mevcut,silaha adapte etme konusunu şimdilik Termopl ilker bey den istemeniz gerekir,yardımcı olabilirmi bilemiyorum,zamanı müsaitse sanırım yardımcı olur.