BOYA BADANA İŞLERİ DEVAM :) AT44 TACT.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • kundağı , namlu tüp bağlantısını ve namluyu söktüm.

o zaman tüpün tamamını kaplamadınız kapladığımda burada paylaşıcam bende dürbünü ve kaplayabilirsem mekanizmayı tamamen kaplamayı düşünüyorumda

İmza Felan Yok Barmak Bassam Olur Mu? ;,;-#hims

• kromla olmaz esnemiyor sadece düz alanlarda uygun, karbon olabilir ama uğraştırır şimdiden kolay gelsin.

Sağolasın kıvrımlı yer dürbünde var birazda mekanizmada ama denemekte fayda var bakalım biraz uğraştıracak ama sonundartaya güzel bişey çıkacak gibi

• Dün 1 kaç saat uğraştım tüple namluyu kapladım namlu hoşuma gitmedi söktüm ne lanet bişeymiş üzerindeki yapışkanı temizleyene kadar akla karayı seçtim dürbüne hiç bulaşmadım bile mahvediyor moderatör ve tüpü yaptım sadece bu arada silahı söktüğümde namluyu tam oturtmafıklarını fark ettim fabrika nasıl bir montaj yapıyorsa oringin üzrinden sıkmışlar namluyu oringler parçalanmış bugün aradım oring istedim batı dağıtım disbürütöründen

• boyanacak yeri hafiften zimparalarsaniz sonradan kalkma yapmaz