FXairguns Gladiator Duble Air .22" (5,5mm)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ayrıntılı bilgilerin için çok teşekkürler Mustafa abi en kısa zamanda bağlantı kurucam bitsin artık şu hasret ;hirr; emeği geçen herkese teşekkürler..kazasız belasız atışlar diliyorum saygılar.. :thumbup:

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• arkadaşlar merhaba,fx airgun dan getirttiğim gladiator da şema ve parça listesi aşağıdadır(sitede sadece şema var ve net büyümüyor),ilginizi çekeceğini umuyorum.saygılar.hunter2
    [Resim Engellendi: http://img122.imageshack.us/img122/203/gladiatoralen0501desktowb2.th.jpg]
    [Resim Engellendi: http://img122.imageshack.us/img122/2269/gladiatorssen0501desktogv6.th.jpg]

• ;hirr; Yanarım Yanarım tam alayım diyordum döviz patladı ona yanarım ;#^+.;#^+.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• ;hirr; Yanarım Yanarım tam alayım diyordum döviz patladı ona yanarım ;#^+.;#^+.

her şeyde bir hayır vardır Rıfat bey.belkide kısmet Mustafa Serdar imzalı TL bazlı saf kan yerli bir kuzuyadır. ^^

:love:(Ahh.Bir karar verebilsem !)
    egeteam.png

• her şeyde bir hayır vardır Rıfat bey.belkide kısmet Mustafa Serdar imzalı TL bazlı saf kan yerli bir kuzuyadır. ^^

+1

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Alıntı

her şeyde bir hayır vardır Rıfat bey.belkide kısmet Mustafa Serdar imzalı TL bazlı saf kan yerli bir kuzuyadır

Yoksa yeni haberler mi var? Bombalar geliyor mu?

ankarateam.png[color=#0000ff]

T-12'yi verecek miydin Rıfat Abi? :(

PCP: FX GLADIATOR .22cal + Gamo MD6-24x50 + Harris Bipod + Weihrauch Moderator
    Ateşli: SAFİR T14 CLASSIC S .410cal + Safir Laser Sight + Yakında: Bushnell 3-9x40 TriRail Red&GreenMD + Larue M16 RIS + Armed Forces Green Laser + QD CREE 1000lm Torch + M50 Bipod
    MultiPump: Daisy Powerline888 .177cal + Tasco 4x15
    Yaylı: Daisy 1938 .177cal
    CO2: Umarex Walther CP99 .177cal
    Kuru Sıkı: Voltran Blow Magnum Mod.2000 9mm
    [gallery]670[/gallery]ankarateam.png[gallery]671[/gallery] (UĞUR BAÇ)

• T12 yi vermem, fazla mal göz çıkarmaz ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)