Hatsan mod 99 - jsb 16 grain

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar. Uzunca bir süredir hatsan mod 99 5.5 mm tüfeğimde jsb 13.43 grain pellet kullanıyorum. Ancak 50 metre ve üstü menzilde şişe kırma (özellikle kalın şişeler) performansını artırmak amacıyla jsb 16 grain pelleti gözüme kestirdim. Bahsettiğim tüfekte bu pelleti kullananlar performans açısından bilgilendirirse memnun olurum.
    Saygılar...

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• hocam o tufekte kullanılıp kullanılması farketmez namlu cıkıs hızı belli çünkü ve 16grain kullanırsan 13.43 e göre daha çok verim alırsın lakin mesafe 100metre ve yakını gıbı mesafeler olursa eğer ağır oldugundan dolayı düşmesi 13.43 graine göre daha fazla olur ama 50metrede 16grain güzel iş görür isterseniz denedikten sonra 18grain de deneyin ve denedıkten sonra goruslerınızı yazarsanız cok mutlu olurum :)

• Yukarda tecrube konusuyor :)

Mod 99 ile uzun vakit gecirdim.
    13.43 jsb ile 95 metreden cok sise kirdim. Bir kac tane deldim.videolari youtube kanalimda var.
    Daha agirini kullanma.
    Kiriciligi arttirmak icin daha sert pellet kullan.
    Hn veya crosman gibi.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• metehan abim söylüyosa üstüne bişey söylenmez zaten :)

• Eyvallah Enescim :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Bir kutu 13.43, bir kutu 16 grain jsb alıp incelememi paylaşacağım. Kafasında soru işareti olan hobidaşlarımız da aydınlanmış, foruma bilgi aktarımı da olmuş olur. Ayrıca değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim :)

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?