Uzun mesafe yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar ekstra konu açmaya gerek duymadan bir soru soraağım. bugün long lw mle ilk atışlarımı yaptım evin bahcesinde. mesafe kesin olmamakla beraber 9 m. vector 4*16*50 dürbünümü optik merkezleme yaptıktan sonra kaba taslak vector dampa ayaga taktım. bir daire içerisine muntazam bir şekilde artı çizip destekli olarak hedefin ortasına atışımı yaptım ve pelle hedeften yaklaşık 7 cm aşağıya 1 cm de sağa attı bunu gidermek için taretleri kullanmama kararı alıp pekte saglıklı olmaz ama oan elime geçen tek şey buydu kağıt bantla şimleme yaptım. bu seferki atşımda hedefin 2 cm aşağısına ve sağ sol olarak 0 noktasınavurdu. geri kalan mesafeyi taretlerle ayarladım ve hedefi tam 12 den vurdum. üstüne 30 pellet daha attım bu pelletler gamo rocket , diana sport ve hn ftt idi. üçündede aynı sonucu aldım ve 12 den hedefimi vurdum. sorum şu tareti up'a sonuna kadar dondurduğumde 2 tur dondu bu bana 100-200 m atışlarda yeterli olurmu arkadaşlar.