Havalı silahım var ve lisanslı sporcu olmak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu hobiyi daha resmileştirmek ve bir yere vardırmak için , bu konuda daha yetkin olmak için lisans almak istiyorum. Ne yapmalıyım?

• AT44 FT 0.177 +TAC Vector Optics Sentinel 10-40x50
    Hawke Sidewinder 8-32×56 20x ½ Mil Dot
    BSA 8-32×44
    Zoraki HP 01 Ultara 0.177 + Red Dot + Wragner Moderatör+ Zoraki Dipcik
    Beretta Elitte II 4,5 + Red Dot Laser Sight
    Bushnell 10x25 Rangefinder
    Seben kamera aparatı
    The Beta Shooting Chrony
    iNTERSPiRO 6lt 300 bar Scuba Tüp

Optima 3x12-44 AOE
    Sniper 4x32 Compact Işıklı (MilDot)
    Stoeger X20 Suppressor 0.177
    Stoeger 4x32 Compact Işıklı
    Hatsan PCP Pompa

Tekparça Ayak

https://www.youtube.com/channel/UC1k_dMslFEFRSxrrc7R7NCw

• az önce baktım bu sayfaya ve formuda indirdim baktım. forumda sporcunun klübü falan yazıyordu aklıma takıldı. lisans alabilmek için şehirdeki bir klübe kayıt olmakmı gerekiyor. bu benim aklımı karıştıdı.

ferdi sporcu olarak başvuru yaparsanız yeterli olacaktır. kulüp ile alakalı yerleri boş bırakabilir yada ferdi sporcu yazabilirsiniz.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• ferdi sporcu olarak başvuru yaparsanız yeterli olacaktır. kulüp ile alakalı yerleri boş bırakabilir yada ferdi sporcu yazabilirsiniz.

anladım. Eskişehirde kulüp varmı peki bildiğiniz . yada ben siteye bakıyım biraz.

• Branşına ne yazacağım?

havalı olması lazım.

tüm konularda emin olmak için telefon etmenizde fayda var.

• Daha öncede duymuştum bu lisans işini ama ertelemiştim belge edinmeyi zorunluluk olmadığı için birde bize getirileri neler olur lisanslı olduğumuzda? Toplum düzenini bozmayacak bölgelerde atışa gittiğimizde olası bir kontrol durumunda bizi sıkıntıdan kurtaracak bir belgemidir?

• Lisans her sene yenileniyormu

gamo pt85
    Hatsan airmax 5.5
    Hatsan Striker edge 5.5
    Hatsan mod 125 6.35
    Hatsan bt65 6.35

Hatsan hercules 6.35
    :thumbup:

• Lisans her sene yenileniyormu

evet.kabaca anlatmaya çalışırsam,her sene sağlık raporu,harç ve diğer işlemler ile birlikte lisansınızı yolluyor ve arkasına 1 yıllık vize onayı alıyorsunuz.