Posts by ofis

  Kol saatlerine merak salıp da TSF'ye uğramamak mümkün mü? TR'de bu detayda bir forumun bulunması büyük şans. Gerek ekonomik olması, gerekse de bugün Dünyanın başka yerinde göremediğimiz bir bakış açısının ürünleri olduğundan SSCB saatlerine ilgi duydum. Forumdaki sanırım tüm incelemeleri okumuşumdur. Hatta bu forumda bir tane Vostok satmışlığım vardır. (Bugün olsa yapmam bunu)


  Ayrıca, geltir.com'a da üyeyim. Orada da tıraş aletleri, fırçalar falan derken kendimi ıslak tıraşa dönmüş buldum. Şu aralar eski usturalara bakarken yakalıyorum kendimi Hepsi sigaradan sonra oldu.


  Kullandığınız görsel sizin de üye olduğunu gösteriyor. Daha önce de dikkatimi çekmişti.

  Ben tıraş olayına bulaşmadan sıyrıldım :)

  Türksaatformu üyesiyim orası kapanınca aktif olduğum saat forumu kalmadı, TSF ye bakınıp çıkarım genelde.

  Aynı şeylere ilgili olan birilerini görünce sormadan edemiyorum. Forumlarda binlerceyiz ama etrafa baktığımda tekim :)

  Hatsan beni gene mağdur etti tüfek bugün kargodan geldi tüfeği yapmadıkları gibi birde tetiğini kırmışlar. Kargodan tutanak tutturdum resmini çektim Hatsan da servis elemanıyla konuştum gene aynı hikaye tüfek eski yapamıyoruz bende dedim tamam yapamıyorsunuz niye daha fazla hasar verip tetiğini kırıpta yolluyorsunuz dedim bişey diyemedi siz tüfeği yollayın yapalım dediler tüfek zaten sizden yeni geldi yapsaydınız dedim o zaman tüfeği yollayın 250 tl ye Mod 125 verelim dediler

  Facebook'tan yazın Bahtiyar bey görür bence.

  Avcılar'da birkaç mağaza gezdim. Sadece HATSAN var fakat gereken kurma gücü kabul edilebilir ötesinde. ZORAKİ bulamadım, internette videolarda görünen kadarıyla kurma için gerekli güç daha az gibi.. Avrupa yakasında görebileceğim bir mağaza var mıdır acaba?

  Beyazıt civarı mercan'a geçebilirseniz meydan av Zoraki yetkili satıcısı, 2 mağazaları var. Karaköyde de mağazaları var diye biliyorum. İstoçta bulabilir misiniz emin değilim. Avcılarda silah dünyasına mı gittiniz? Birde silah diyarı varmış :)

  Merhaba dostlar,

  Yeni forumda da aklımızda neler olduğunu paylaşmaya devam edelim isterim.

  Genelde hobimiz ve ilgimizi çeken şeyler aklımıza gelir.

  Kendimizi bunlarla sınırlamayıp hem tekrar aklımıza geldiğinde kolaylık olması, hatırlamamız hemde aklımızda olanı birbirimizin aklına zerk etmemiz amaçlı :) her türlü ürünü ve aklımızdakini paylaşalım.

  Benim bir kaç gündür ayağımdaki aksaklıktan dolayı aklımda baston var. Evde beyzbol sopası yerine de tercih edilebilir.

   

  Dün sabahtan akşama kadar söktüm taktım söktüm taktım. olmadı. Dürbün ayakları tek parça değil bir de öyle denemek lazım. Tek parça olmasının gerçekten faydası oluyor mu?

  İyi hizalanamamış, monte edilememiş iki parça ayakta ayakların birinin dürbünü bir tarafa diğer ayağın başka bir tarafa kastığını düşünün; tek parça ayakta ise ön ve arka kendiliğinden aynı hizada. Montaj bitince + düz olduğundan emin olun ondan sonra tamamen sıkılaştırın.

  Bizde kaç gündür bunu söyliyoruz galeri zaten ayrı bir site bizim amacımız Türkiyenin en büyük havalısilah resim arşiv yapmak.

  forum tıklamaları yeterli.

  Hatırladığım kadarıyla eskiden de galeri ayrıydı ve gelişmesi, video, resimlerin oraya yüklenmesi için telkinler yapılıyordu.

  Forumun ve galerinin logosu aynı olunca alışkanlık gereği tıklanınca foruma geri dönme beklentisi oluyor.

  yapılan bu yenilikle zaman içinde galeri kullanım alışkanlığı oturacaktır. Galeri de kendi logosunu ister bence :)

  @Mahmut Sami Üstadım,

  Galeri sayfasındayken AirGunTürk logosuna tıklandığında forumun ana sayfasına yönlendirme olmuyor.Galerinin ilk sayfasına yönlendirme oluyor.

  Aşağıda ki küçük AirGunTürk yazısına tıkladığımızda ana sayfaya yönlendirme oluyor.


  Sanırım bu bilinçli yapılmış galeri kendi bağımsız forum gibi ama logoya tıkladığımızda forum ana sayfasına dönmek daha çok kullanılan bir alışkanlık değil mi?


  Diğer kullanıcılarımızın alışkanlıklarını da merak ettim, çoğunluğa uyulur tabii ki.

  Düştüğüm durumun vahametini ciddiyetini tehlıkesini burdan anlatamadım,yaşayan bilir, öylekı bir kere yere düşürmedıgım özel parcalarla topladıgım özendiğim bısıkletımı gözüm görmeyıp fırlatıp can havliyle kamyonet kasasına kendımı zor attım,,hayvanlara olan hassasiyetımı zaten belırtmıştım...Belediyenin tlf nunu ezberledim defalarca aradım aradık işe yaramadı.Ne yazıkki Ankaranın havasıda insanıda sert,bu köpeklerede sirayet etmiş...peki Tşkler

  Sizin tabancanın sesi ile köpekleri korkutma amacınız olduğunu anladım bende.

  Co2 lerin ilk birkaç atış sesi yüksek olabiliyor ve bir iki tane yüksek ses boş atış yapmak için tüpü üzerinde uzun süre taşımanız yada tüpü bitmeden çıkartmanız sağlıklı değil.

  Çocukların bisikletlerine taktığı böcek ilacı yada lastik pompası gibi maçlarda havalı korna olarak kullanılan yüksek ses çıkartan ürünleri yada köpek kovucu aletleri önereceğim bende.