100-150 Mesafede Net Atışlar Yapabileceğim Dürbün Lütfen Tavsiye

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 100-150 Mesafede Net Atışlar Yapabileceğim Dürbün almak istiyorum pek bilgim yok açıkçası her hürlü bilgiye açığım tavsiyelerde bulunursanız sevinirim.

• Bütçe ne kadar?

Ve herkes birgün ettiğini bulur

kalibrgun cricker 5.5mm

• 8x32-56 HAWKE işinizi görür. Tüfeğiniz PCP değil mi?

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• 8x32-56 HAWKE işinizi görür. Tüfeğiniz PCP değil mi?

Pcp değil murat bey pistonlu model peki havke 4 12 40 nasıldır 100 - 150 mt atış yapabilmek için yazmam şundan dolayı beni uzun bir süre idare etsin iyisi olsun diye..

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen mertarier ().

• Eğer 150 mt de 5 lt lik bidona atacaksanız belki olabilir ama daha ufak hedeflerde o tüfek ve dürbün sizi üzer hevesiniz kırılır.

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• Eğer 150 mt de 5 lt lik bidona atacaksanız belki olabilir ama daha ufak hedeflerde o tüfek ve dürbün sizi üzer hevesiniz kırılır.

Peki hocam şöyle düşünsek 75 100 mt ortalama

• Ben ali expresden dina 4 16 42 önden paralaxli durbun aldım. 100 mt ye kadar atış yapabiliyorum. Kullanıyorum gayette memnunum.

Fiyat neydi hocam ?