Gamo PT-80, evde 8 metreden gez ile grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese selam forumdaşlar.
    Yeni almış olduğum Gamo PT-80 CO2 tabancam ile evde yapmış olduğum atışlardır.
    Evin koridoru 8 metre imkanlar dahilindeki en uzak mesafe :) hatta kol mesafesini de düşersek 7,5 metre diyebiliriz.
    İlerleyen zamanlarda dış mekanlarda 20-25 metre mesafeden grupmanlarımıda yayınlarım umarım ama öncesinde silaha alışmam gerekiyor :)
    airgunturk.com/attachment/27646/

Atışların tamamına yakını solda çıkında sıfırlama ihtiyacı hissettim.

Bu da sıfırlamadan sonraki atışlarım.
    airgunturk.com/attachment/27647/

Biraz yukarı sıfırlanması gerekiyor fakat maalesef tabancanın gezinde yükseliş ayarı yok ama gezi komple söküp altına bir şekilde destek koyarak yükseltmeyi düşünüyorum. Yapabilirsem ve ilgilenen olursa yine buradan nasıl yapıldığını anlatabilirim.

Cümleten iyi forumlar..

• Hayırlı olsun hocam,Pt-80 den memnun musunuz?

Genel olarak Memnunum
    Ekseriyette 10-15 metreden atışlar yapıyorum. Bu mesafeler için bana yetiyor.
    Fakat almaya niyetlendiyseniz bilginiz olsun; sakin atış yaparsanız bir tüple 60-70 arası sıhhatli atış yapabiliyor.
    İnsanın attıkça atası geliyor. Sonunda bir bakmışsınız fazlaca atış yapmışsınız. Sonuç olarak pelet ve tüp sarfiyatı çok oluyor. Bunları göz önünde bulundurmanız gerekir..
    İyi forumlar..